Печі

Про печі

Сьогодні важко уявити заміський чи дачний будинок без печі чи каміну. Ми пропонуємо повноцінні печі каміни на дрова для обігріву житлового чи дачного будинку, які не потребують додаткового оздоблення.

Печі каміни для дачі

Печі каміни для будинку, як і каміни для дачі дуже схожі по своїй конструкції — камера горіння, димовідвід і тепловий акумулятор. В стальних печах він зазвичай з спеціального каменю (шамотна цегла, вермикуліт, керамот і т.п.), а в чавунних роль теплового акумулятора виконує сам чавун.

Ви запитаєте: “Які кращі з функціональної точки зору: стальні чи чавунні?”. Однозначної відповіді не дасть ніхто. І стальні і чавунні печі мають бути виготовлені з якісних матеріалів, а саме високолегованої сталі або топочного чавуну.

Такі печі і каміни мають естетичний і одночасно практичний зовнішній вигляд. Ми можемо запропонувати як класичні моделі, які прикрасять традиційний або мінімалістичний інтер'єр, так і сучасні, які прекрасно підійдуть до євроремонту. Ви можете вибрати будь-яку пічку, вона підійде для усіх кімнат вашого будинку, навіть для кухні.

Як працюють
Печі-каміни виготовляються з чавуну або сталі, а для підвищення акумулюючих властивостей обробляються теплоємкими матеріалами: шамотом, вермикулітом, кахлем, керамікою. Цей жаростійкий матерал, яким обкладена топка, рівномірно розподіляє тепло і зберігає його надовго.

Дрояная піч підбирається під об'єм опалюваного приміщення. Але, необхідно враховувати, що піч віддає променисте тепло, тобто вона може обігріти, тільки ту кімнату, де знаходиться. Якщо ж Ви хочете опалювати інші кімнати будинку, то вам варто звернути увагу на печі, які мають патрубки для під'єднування повітропроводів або ж печі з водяним контуром.

Опалювально-варильні печі призначені не лише для обігріву приміщення, але і для приготування їжі. Деякі зразки сучасних кухонних печей мають не лише варильну поверхню, на якій можна розмістити посуд для приготування їжі, але також і духову шафу.

Сучасна дров'яна піч для лазні або сауни є основним устаткуванням для обігріву парної.

Усі печі підбираються відповідно до розмірів опалюваних приміщень.

Як вибрати

Як вибрати піч камін?

Асортимент печей і камінів сьогодні досить великий. Проте всі вони відрізняються по функціональності, дизайну, призначенню та потужності.

  • Стальні печі з елементами чавуну и каменю, кахелю, в середині оброблені шамотом. Незамінний атрибут інтер'єру, котрий зігріє Ваш дім. Це відмінний варіант для дачних будиночків.
  • Печі каміни чавунні в класичному стилі - невідємна прикраса будь-якого помешкання. Виготовлені з чавуну и сталевих декоративних елементів. До пічки можна підключити димохід зверху чи до задньої стінки.
  • Варочні печі каміни. Призначені для обігріву і приготування їжі. Блюда приготовленые в таких печах будуть по-справжньому смачними. Окрім цього, кухонні печі значно зменшують витрати на приготування їжі, не використовуючи при цьому газ. Деякі моделі мають духову шафу.
  • Каміни печі для обігріву. Це каміни печі, якими можна обігріти не лише одну кімнату, а і декілька приміщень вашого будинку.
  • Печі для лазні і сауни.

 

Камsнb для дачs

У нашому інтернет магазині ви можете вибрати для себе той варіант, який відповідатиме вашим потребам. Наприклад чавунні печі каміни Zeus мають вид невеликого каміна. Вони ідеально підійдуть для дачі і створять там домашній затишок. На чавунній поверхні можна підігріти чай або яке-небудь блюдо.

Якщо є потреба в приготуванні їжі — можна встановити варочну піч сербського виробництва MBC. Серед них є як чавунні кухонні печі так і стальні.

Щоб обігріти ще сусідні приміщення, пропонуємо каміни печі опалювальні з можливістю подачі теплого повітря повітропроводами від фірми Теплодар, або встановити піч-камін з водяним контуром, яка може підключатися до водяної системи опалення.

Как купить

Де можна купити піч для дачі чи камін для дому?

Ви можете замовити піч камін по телефону: (067) 60 98 574 або завітавши в наш офіс за адресою - дивитись тут.

Сподіваємося на те, що процес вибору в нашому інтернет магазин камінних топок стане для вас приємним заняттям.

Мы будемj раді відповісти на всі ваші запитання!

Як встановити

Які вимоги до встановлення камінної печі?

Встановити піч можна в любому місті індивідуального житлового чи дачного будинку. Основною вимогою є присутність димового каналу відповідного розміру. До деяких моделей пічок має бути приток повітря з вулиці, в основному це стосується тих, які мають водяний контур.

по замовчуванню

Знайдено товарів:
Ціна (€)
Форма скла
Варочна поверхня
Опалення суміжного приміщення
Об'єм приміщення, [м3]
Духова шафа
Виробник
Призначення
Матеріал
Конфігурація
Об'єм парної, м3
Режим паріння

Акція

Топ продаж

Новинка

Facebook
VK