Опалювальні печі на дровах

по замовчуванню
24

В цій категорії представлені каміни печі опалювальні, тобто це невеличкі металеві печі, з допомогою яких можна обігріти не тільки одну кімнату, а й весь будинок площею до 120 кв.м. 

Яким чином каміни печі обігрівають будинок?

Є два можливих варіанти обігріву будинку з допомогою опалювальної камінної печі, а саме: підключення до водяної системи опалення (якщо це піч з водяним контуром) і розгалуження теплого повітря по інших приміщеннях з допомогою повітропроводів - конвекційним способом.

Навіщо вам піч камін?

По-перше, вона працює на дровах і досить швидко нагріває приміщення. Великою перевагою є те, що займає така піч досить мало місця і не потребує оздоблення. В нашому асортименті печей, звичайно, є й такі, що можна обшити гіпсокартоном і таким чином створити рівну стіну.

Яку площу може обігріти піч-камін?

Якщо розглядати піч з водяним опаленням, її потужності буде достатньо для будинку площею до 150кв.м. Якщо це піч ковекційного типу, то є можливість обігріти до 300м.куб. повітря.

Як працює піч камін з водяним контуром?

Дрова горять і нагрівають теплоносій між стінками, тобто працює за принципом котла на тверде паливо. Вмонтована автоматика вимірює температуру теплоносія і вмикає циркуляційні насоси. Сам процес горіння керується за допомогою подачі повітря з вулиці, одна частина повітря попадає в камеру для розпалу, інша - для догорання газів. Каміни-печі такого типу можна використовувати, як в системі примусової циркуляції так і у гравітаційній системі.

Як працює піч камін для повітряного опалення?

Вона працює конвекційним способом. Завдяки двоканальній системі догорання газів одного завантаження дров вистачає на 8-10 годин. Якщо є потреба обігрівати сусідні приміщення рекомендуємо застосувати спеціальний теплозйомник. Він створює теплову камеру, з якої робиться розгалуження повітропроводами.

Як купити опалювальну піч камін?

Якщо ви обрали камін піч в нашому асортименті - зателефонуйте 067 60 98 574 або напишіть нам на Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Також ви можете купити камін піч завітавши до нас в офіс м. Львів, вул. Замарстинівська, 45 офіс 1.

 

підбір по параметрах

Знайдено товарів:
Ціна (€)
Спосіб відкривання дверки
Форма скла
Товщина сталі, [мм]
Піролізне горіння
Потужність, [кВт]
Призначення
Матеріал
Діаметр димоходу, [мм]
Опалювальна площа, [м²]
Бренд
Конфігурація
Автоматика
Площа опалювального приміщення, [м2]