Каміни печі

Сьогодні важко уявити заміський чи дачний будинок без печі чи каміну. Ми пропонуємо повноцінні печі каміни на дрова для обігріву житлового чи дачного будинку, які не потребують додаткового оздоблення.

Як вибрати піч камін?

Асортимент печей і камінів сьогодні досить великий. Проте всі вони відрізняються по функціональності, дизайну, призначенню та потужності.

В нашій пропозиції є:

Стальні печі
з елементами чавуну та кахелю, внутрішньо оброблені шамотом. Вони стануть незамінним атрибутом інтер'єру та зігріють Ваш дім.
Також - це кращий варіант для дачних будиночків.


переглянути товари

Печі чавунні
в класичному стилі - невід'ємна прикраса будь-якого інтер'єру.
Виконані з однорідного чавуну та стальних декоративних елементів.
Існує можливістю підключення димоходу зверху або позаду.


переглянути товари

Варочні печі
Страви приготовані у таких печах будуть по-справжньому смачними.
Окрім того кухонні печі значно зменшують витрати на приготування їжі не використовуючи для цього газ.


переглянути товари

Каміни печі опалювальні
Каміни печі якими можна обігріти декілька приміщень вашого будинку.
переглянути товари

Печі для бані і сауни

переглянути товари


Каміни для дачі

Серед широкого асортименту ви можете обрати для себе той варіант, який відповідатиме вашим потребам. Наприклад чавунні печі каміни Zeus мають вигляд невеличкого каміну. Вони ідеально підійдуть для дачі та створять там домашній затишок. На чавунній поверхні можна підігріти чай чи якусь страву.

Якщо є потреба в приготуванні їжі — можна встановити варочну піч сербського виробництва MBC. Серед них є як чавунні кухонні печі так і стальні.

Щоб обігріти ще сусідні приміщення, пропонуємо каміни печі опалювальні з можливістю подачі теплого повітря повітропроводами від фірми Теплодар, або встановити піч-камін з водяним контуром, яка може підключатися до водяної системи опалення.

Які вимоги до встановлення камінної печі?

Встановити піч можна в любому місті індивідуального житлового чи дачного будинку. Основною вимогою є присутність димового каналу відповідного розміру. До деяких моделей пічок має бути приток повітря з вулиці, в основному це стосується тих, які мають водяний контур.

Печі каміни для дачі

Печі каміни для будинку, як і каміни для дачі дуже схожі по своїй конструкції — камера горіння, димовідвід і тепловий акумулятор. В стальних печах він зазвичай з спеціального каменю (шамотна цегла, вермикуліт, керамот і т.п.), а в чавунних роль теплового акумулятора виконує сам чавун.

Ви запитаєте: “Які кращі з функціональної точки зору: стальні чи чавунні?”. Однозначної відповіді не дасть ніхто. І стальні і чавунні печі мають бути виготовлені з якісних матеріалів, а саме високолегованої сталі або паливневого чавуну.

Такі печі і каміни мають естетичний і одночасно практичний зовнішній вигляд. Ми можемо запропонувати як класичні моделі, які прикрасять традиційний або мінімалістичний інтер'єр, так і сучасні, які прекрасно підійдуть до євроремонту. Ви можете вибрати будь-який з камінів печей для усіх кімнат вашого будинку, навіть в кухні.

Де можна купити піч для дачі чи камін для дому?

Ви можете замовити піч камін по телефону: (067) 60 98 574 або завітавши в наш офіс за адресою - дивитись тут.

Сподіваємося на те, що процес вибору в нашому інтернет магазин камінних топок стане для вас приємним заняттям.