Майстер по камінах або каміни для всіх. Інтернет магазин камінів та камінних топок Україна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Майстер по камінах або каміни для всіх

Як знайти хорошого майстра по камінах?
Чи може майстер камінної справи зробити будь-який камін "під ключ"?
Нюанси, які важливо враховувати при підборі майстра для установки каміна ми спробували викласти в стат...

"Каміни для всіх" - фраза, яку дуже часто можна зустріти на сайтах багатьох компаній чи приватних майстрів - пічників. Різновидність камінів на ринку показує, що не може спеціаліст, котрий 20 років викладає з каменю, підключити камін з водяним контуром до системи опалення і навпаки.

З досвіду бачимо, що фірми котрі використовують фрази типу " каміни для всіх", "каміни на будь-який гаманець" і т.п. - це продавці, котрі готові продати лиш би продати, або ж "спеціалісти" котрі виконують роботу будь-якого типу. Зустрічаються випадки, коли пічник використовує певні фрази (наприклад: каміни з водяним контуром, каміни для повітряного опалення), виключно для розкрутки свого імені, оскільки виконуючи майстерно свою роботу він і гадки немає, що таке камінна топка з водяним контуром, або як зробити повітряну систему опалення від каміну.

Каміни є різні по функціональності та конструкції, тому відповідно до цього має бути свій спеціаліст, котрий чітко знає особливості своєї роботи.

Коли людина при виборі каміну, починає вникати у принцип роботи того чи іншого обладнання, то виникає усвідомлення того, що насправді хороший камін з якісною топкою та гарне оздоблення, це далеко не бюджетний варіант.

Більше уваги завжди приділяється оздобленню каміну, його красі, а не самому камінному вкладу. Буває так, що в дуже дорогий мраморний портал вставляють дешеву, не завжди якісну топку. А саме від неї залежить довговічність, надійність та ефективність роботи каміну. Однієї краси не вистачить, щоб обігрівати будинок. Тому якщо є необхідність використовувати камін для опалення будинку, варто особливу увагу звернути на якість самої топки: якого вона призначення, матеріал виготовлення і т.п. Камінна топка дешевого сегменту не може використовуватися для опалення, а топка безперервного горіння, котру можна використовувати для обігріву всього будинку не може бути дешевою.

До кожного каміна має бути свій індивідуальний підхід: від дизайну до очікуваної ефективності.

У Вас є питання? Можете задати їх прямо зараз! Будь ласка, заповніть форму нижче і відправте її нам.