Підготовка каміна до опалювального сезону. Інтернет магазин камінів та камінних топок Україна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Підготовка каміна до опалювального сезону

Грамотна підготовка каміна до опалювального сезону - запорука його надійної роботи

Осінь - вже увійшла в наше життя і перші серйозні холоди стукають в дім. Це означає, що варто подумати про підготовку опалювальної системи від каміна до нового сезону. Спробуємо розібратися, як це правильно зробити і чому не варто відкладати подібні роботи.

Підготовка каміна до опалювального сезону

Завтра - може бути вже пізно

Не варто відкладати підготовчі роботи, пов'язані з каміном до зими. По-перше, після того як вдарять перші морози, вам вже необхідно буде опалювати будинок і важливо знати, що система повністю налагоджена і працює безперебійно. По-друге - сажотруси люди вельми зайняті і чим ближче підходить сезон обігріву, тим складніше вам буде скористатися послугами досвідченого фахівця.

Подумайте про паливо

Найкраще це було зробити ще навесні, для того щоб дрова змогли нормально відлежатися і просохнути. Якщо ж, з якоїсь причини ви цього не зробили - біжіть запасатися деревиною як можна швидше.

Займіться очищенням димоходу

Для цього обов'язково буде необхідно звернутися до послуг спеціаліста. Сажотрус проведе попередній огляд системи, очистить димохідну трубу від сажі, попелу і залишків недогорілої деревини. Завдяки цьому відновиться нормальна тяга в каміні.

Очищення камінної топки

Це останній крок підготовки системи до опалювального сезону. Усуньте все сміття з топки, попіл ретельно пропилососьте. Скло помийте професійними миючими засобами. Обов'язково проведіть огляд конструкції камери згоряння. Також пильну увагу приділіть прокладкам на склі і дверках. Якщо вони сильно зносилися - замініть. В іншому випадку можливі серйозні тепловтрати в процесі експлуатації.

Такі прості кроки допоможуть вам макси мально підготувати камінну топку до опалювального сезону і увійти в зиму з упевненістю в теплі і комфорті.  

У Вас є питання? Можете задати їх прямо зараз! Будь ласка, заповніть форму нижче і відправте її нам.