Камінна топка Ekominek (Lechma) ECO W-210, 19кВт

5/5
 • Піролізне горіння
 • Система “чисте скло”
 • Дверка з подвійним склопакетом
 • Потужність 19кВт
 • Переглянути розміри

  69,802.50 ₴

  2050.00

  Камінна топка з вторинним згорянням – що це таке?

  Камінна топка з вторинним згорянням – це камін, в якому є верхня подача повітря для горіння і подвійне скло. Таким чином згорають не тільки дрова, але й гази. Це відбувається в верхній частині топочної камери.
  Розмір дверки 582х690мм. Ми можемо запропонувати Вам схожу модель з шириною дверки 800см!

  Переваги камінної топки з вторинним згорянням:

 • Максимальне згорання дров
 • Вищий коефіцієнт корисної дії
 • Низька кількість СO в вихідних газах
 • Горіння наближено до піролізного
 • W-210 ECO/SP камінна топка з водяною сорочкою

  Це камін, який можна підключити до існуючої системи опалення. Ви розпалите в каміні і, після досягнення потрібної температури, газовий чи електричний котел відключається автоматично. Таким чином дрова не будуть згорати просто так. Камін буде горіти як для обігріву будинку так і для естетичного задоволення.

  Запитаєте навіщо вам камін з водяною сорочкою?

  Чи потрібно спалювати дрова лише ради естетичного задоволення? Може варто поєднати приємне з корисним?
  Камін з водяною сорочкою дасть можливість і спостерігати за палаючими дровами і,одночасно, обігрівати весь будинок.

  Камінна топка з вторинним згорянням Lechma (Ekominek) ECO W – 210 та її особливості

  Модель W-210 ECO – це перша камінна топка в асортименті фірми EKOMINEK (Lechma), котра відповідає європейським стандартам по екологічних вимогах. За рахунок того, що камін W-210 ECO піролізного горіння, гази виходять з каміну з нижчою температурою ніж в звичайному каміні, і нижчим вмістом СО, що відповідає новим європейським вимогам.

  Як працює камінна топка з вторинним згорянням?

  В каміні з водяною сорочкою є певний об’єм води (чи незамерзаючої рідини), котра нагрівається при горінні дров і передає тепло в систему опалення: радіатори, теплі підлоги і т.п.
  При підключенні використовується додаткове обладнання, яке служитиме як захист системи при перегріві. А саме: розширювальний бачок, термозахист, запобіжний клапан.

  Що входить в основну комплектацію?

 • стійка під камін;
 • охолоджуючий контур;
 • два скла в дверці;
 • шамот, яким викладена камера горіння.
 • Де купити камінну топку з вторинним згорянням?

  Камінна топка з вторинним згорянням польського виробництва можна в будь-якому місті. Ми приймаємо замовлення по телефону: (067) 60 98 574, (099) 19 111 47. Доставку здійснюємо зручним для вас транспортним перевізником. Доставка безкоштовна на склад перевзіника у Вашому місті!

  Увага! Гарантія 5-6 років надається виробником, якщо камін придбаний у офіційного представника фірми EKOMINEK (Lechma) в Україні.
  Обережно шахраї! Ми як офіційний (ексклюзивний) представник фірми EKOMINEK (Lechma) в Україні попереджаємо, що на території України діють шахраї. Вони представляються офіційним представником в Україні фірми EKOMINEK (Lechma) і беруть аванс в розмірі 100%.
  Наші КОНТАКТИ

  Вага 256.0000 kg
  Потужність [кВт]

  Бренд

  Внутрішнє футерування

  Вид палива

  ККД, [%]

  Діаметр димоходу, [мм]

  Притік зовнішнього повітря

  Опалювальна площа, [м²]

  Гарантія

  Піролізне горіння

  Подвійне скло

  Робочий тиск, [Bar]

  Рамка дверки

  Матеріал

  Об'єм води, [л]

  Товщина сталі, [мм]

  Спосіб відкривання дверки

  Форма дверки

  Середня t димових газів, [°C]

  Емісія СО, [%]

  Система "чисте скло"

  Режим горіння

  3 reviews for Камінна топка Ekominek (Lechma) ECO W-210, 19кВт

  1. Віталій

   Добрий день всім! Хочу поділитись своїми враженнями про камін. Встановили мені камін з під’єднанням до батарей опалення . Тому крім тепла у всіх кімнатах отримав ще підігрів всіх теплих підлог , рушникосушок і приємну атмосферу біля вогню. Щиро вдячний п. Павлу і його компанії ! Надіюсь що і в майбутньому буду отримувати задоволення!!! Оцінка відмінно!

  2. Виталий

   Отличный камин, вписался в интерьер гостиной комнаты. Хорошая теплоотдача и водяная рубашка реально работает! На отопление дома в 280 кв. метров за сезон осень-зима-весна потратили всего лишь 350 евро на брикеты, относительно нынешней цены на газ камин окупиться у нас за 3 года. Принципиально в этом году не пользовались газом для отопления. РЕКОМЕНДУЮ! Эту систему желательно укомплектовать накопительным баком для экономии тепла, поэтому 4/5. Когда доукомплектую систему дополнительным накопительным баком – напишу свой отзыв еще раз.

  3. Геннадий и Мария

   Установили у себя в доме (166 кв.м) камин в марте, весна оказалась слишком теплой, два раза тестировали, но кто знал, как оно будет в реальности, и вот пришла осень! Тоже, кстати, не очень холодная, но две недели отопления в домах – и у людей по 100-150 кубов газа намотало, можно, конечно экономить – но тогда и комфорта меньше! Конечно, вложились в камин, в отделку… думали, как долго ждать эффекта от такой радикальной замены газовому отоплению… и вот всего лишь через 2 недели понимаем, что не ошиблись. А тут еще и цена на газ подскочила. В доме тепло, практически не бегаем по дому и не прикручиваем батареи в свободных комнатах, в целях экономии. Управление камином – идеальное, надеюсь, что так будет всегда! Спасибо фирме, спасибо дистрибьюторам и лично Наталье Игнатюк! Довольны покупкой очень! Если до сих пор сомневаетесь брать или нет – ответ – однозначно ДА!

  Додати відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Не можете знайти потрібний товар?
  Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо

  Наші контакти у Львові:

  79019 м. Львів,
  вул. Замарстинівська, 45/1

  Наші контакти у Києві:

  02121 м. Київ,
  вул. Вірменська, 29 /Харківське шосе/