Аксесуари для камінів

Аксесуари для камінів – це не просто покупка. Це обладнання, яке суттєво полегшить обслуговування каміна і заощадить Ваш час!

Якими бувають аксесуари для камінів

До камінних аксесуарів можна віднести як камінні набори так і засоби для обслуговування каміна.

Якщо говорити про камінні набори, то на ринку переважають вироби за китайського виробництва. Відповідно і ціна китайського виробу досить низька.

Ми працюємо виключно з українськими виробниками камінних наборів для обслуговування каміна. Вони виготовляють якісні ковані вироби за досить привабливою ціною! Ціна набору залежить від складності ковки, товщини квадрата та наповнення самого набору.

В асортименті камінних аксесуарів ми пропонуємо:

    • ✓ камінні набори
    • ✓ підставки для дров
    • ✓ розпалювач з деревної шерсті
    • ✓ пилесос для чистки каміна
    • ✓ засіб для чищення скла в каміні

Підставки для дров є різні за розміром, тому ви зможете обрати для себе як не дуже дорогу компактну так і більш масивнішу підставку для дров. По стилю це може бути як в класичному стилі так і в стилі LOFT.

Розпалювач з деревної шерсті – це найнеобхідніше, що може бути при експлуатації каміна. Один кубик розпалювача + 2шт дрібних дров і  за 10-15хв дрова в каміні розгораються. І що найважливіше, розпалювання каміна получається з першого разу!

Варто лише 1 раз спробувати розпалити дрова в каміні таким розпалювачем і ви більше не захочете бавитися папером та дрібними трісками.

Залиште свій № телефону і ми допоможемо Вам підібрати камін: