SADPAL Каталізатор спалювання сажі, 1кг

5/5
117.95 ₴

3.50

Каталізатор для випалювання сажі SADPAL польського виробництва служить для легкого та зручного чищення димоходу. Для його використання слід розвести яскраве інтенсивне полум’я і при повністю відкритому шибері (якщо він є) підкидати по столовій ложці порошку у вогонь.

Садпал – засіб для чищення труби димоходу.  Це каталізатор повного згоряння сажі і смолистих відкладень, який діє в кожному місці топки і розкладає органіку до вуглекислого газу і води.

Садпал виготовляеться у формі зеленого порошку. Це суміш неорганічних солей, які при температурі 600 градусів розкладаються.

Використання Садпала усуває:

  • Необхідність механічного очищення топки, димоходів від відкладень сажі і смолистого нальоту
  • Викиди чадного газу в атмосферу
  • Утворення ароматичних вуглеводнів типу бензопірену.

Використання Садпала знижує:

  • Споживання дров та вугілля
  • Небезпеку займання залишків сажі в димоході
  • Виділення сірки в атмосферу
  • Корозію металевих елементів в димарі і витяжці.
  • Утворення тріщин на керамічних елементах. Продукт не вступає в хімічну реакцію з керамікою.

Як використовувати Садпал:

Після розігріву камери згоряння слід насипати повну столову ложку Садпала у вогонь на тліюче паливо. Для цього можна скористатися спеціальним дозатором. При необхідності дію можна повторити через півгодини. При регулярному використанні, столової ложки продукту вистачає на 3 до 6 кг палива. Процес горіння проходить в кожній печі і каміні по-різному, тому дозування теж може відрізнятися. В цілому, краще частіше додавати невелику кількість, аж до визначення оптимального дозування. Для сухого палива, тобто вугілля, дерева, пелетів, потрібна менша кількість. А для вологого палива з низьким коефіцієнтом згоряння слід використовувати більшу кількість продукту.

Як працює каталізатор спалювання:

Являє собою суміш неорганічних солей, яка при температурі від 340 до 650 гр за Цельсієм утворює речовини, що служать каталізаторами окислення сажі і смолистих відкладень в топці і димарі. В результаті окислення сажі частина утвореної речовини обсипається вниз, більш дрібні фракції виходять з димовими газами, і частина розкладається до вуглекислого газу і води.SADPAL використовується для видалення сажі і смолянистих залишків з топки каміна і комина (димоходу). Постійне використання SADPAL зменшує кількість нагару, збільшує теплову потужність, що водночас зменшує ризик займання сажі в комині. Згорає без запаху, самостійно не горючий, невибуховий, нетоксичний.Увага! Діюча речовина отруйна і небезпечно для навколишнього середовища. Якщо Ви розсипали порошок SADPAL, його необхідно добре підмести і вкинути у вогонь, особливо з металічних предметів, так як може викликати їх корозію. SADPAL можна використовувати в тих димохідних системах, в які виконані з нержавіючої, або жаротривкої сталі.

Як купити каталізатор спалювання сажі?

Купити каталізатор Садпал Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!Якщо у Вас є можливість відвідати місто Львів або Київ, будемо раді бачити Вас за адресою: м Київ, вул. Вірменська, 29 м Львів, вул. Замарстинівська, 45, офіс 1

Вага 0.5000 kg
Тип

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “SADPAL Каталізатор спалювання сажі, 1кг”

Ваша електронна адреса не буде опублікована Required fields are marked *

Не можете знайти потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
вул. Замарстинівська, 45/1

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29 /Харківське шосе/
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!