Обладнання для повітряного опалення

Фільтрувати за:
Колір:
Виберіть розмір касети (решітка Ventlab):
Розмір решітки Darco Standard:
Виберіть розмір касети (решітка Darco Standard):
Розмір, мм:
Продуктивність:

Showing 1–9 of 141 results

У нас Ви зможете придбати практично всі обладнання для повітряного опалення від каміна, необхідних для монтажу недорогих і високоефективних систем розводки гарячого повітря від каміна.

Основні комплектуючі для системи повітряного опалення:

В універсальних і ефективних камінних топках для обігріву будинку зазвичай використовуються дві незалежні повітряні системи:

  • Система подачі повітря ззовні будинку, для забезпечення процесу горіння.
  • Система розводки підігрітого повітря по кімнатах

Навіщо потрібна система забору  повітря з вулиці в камінну топку?

Для забезпечення нормального процесу згоряння твердого палива, каміну потрібно величезну кількість кисню. У світлі останньої тенденції по максимальному поліпшенню ізоляції будівель, доступ свіжого повітря зовні до топки може бути дуже ускладнений. Тут вам на допомогу і прийде подібна система. Відмова від її установки може спричиняти неприємні ситуації. Так, камін може “добирати” необхідне повітря із стандартних вентиляційних отворів (приміром, через решітки у ванні), перешкоджаючи таким чином зовнішній вентиляції. Або навіть гірше. Без належної системи подачі повітря, камін може втягувати необхідний кисень через систему викиду продуктів згорання і створювати зворотну тягу, яка млже спричинити небезпечну ситуацію для мешканців будинку. Також цей комплекс подачі повітря допоможе вам уникнути надмірної сухості в кімнаті, в якій розташований камін.

Навіщо потрібна система розводки нагрітого каміном повітря?

Цей комплекс труб і сполучних компонентів призначений для розводки підігрітого повітря по віддалених від каміна кімнатах. Він може працювати, як природним чином (гравітаційна варіація), так і примусово (використовуючи вбудований вентилятор).

Комплектуючі для системи повітряного опалення від каміна від фірми Darco допоможуть вам забезпечити обігрів вашого будинку!