Дистрибютор для каміна – камера розподілу теплого повітря

5/5
2,576.35 ₴

85.00

Дистрибютор (теплозйомник) — це термоізоляційна камера каміна, яку ще називають теплорозподільний каміний кожух.

Де використовують камінний кожух?

Це спеціально сконструйований металевий короб, який монтується над камінною топкою. Служить для ефективного відбирання, накопичення і подальшого витіснення гарячого повітря через патрубки у повітропроводи.

Конструкція камери для каміна:

Дистрибютор виготовляється з листового оцинкованого металу, зовнішня частина захищається ізоляційним матеріалом. Всі стики проклеюються високотемпературним скотчем.
Розмір кожуха розраховується індивідуально для кожного об’єкту з врахуванням конструкції топки.
В верхній частині короба розміщені теплозйомні патрубки. Кількість патрубків (від двох до шести) залежить від потужності і розмірів камінної топки, а також кількості опалювальних кімнат. На патрубки насаджуються повітропроводи для подальшого розподілу по приміщеннях.

Монтаж дистрибютора для каміна:

Дистрибютор встановлюється зверху на камінну топку та кріпиться до стійки. В верхній частині теплозйомника знаходяться фланці, до яких кріпляться термостійкі труби- повітропроводи.

Матеріал:

  • сталь оцинкована;
  • ізоляція мінеральна вата
  • термічна витривалість 250°C.

Як потрапляє повітря у дистрибютор?

Холодне кімнатне повітря засмоктується у щілини між гарячим корпусом камінної топки і дистрибютором. Проходячи у ці щілини, повітря нагрівається об стінки, ребра і димозбірник топки. Далі воно піднімається догори і акумулюється удистрибюторі.

Чи обов’язковим є встановлення дистрибютора?

Якщо наступним етапом після встановлення камінної топки буде облаштування чорнової гіпсокартонної конструкції каміна, то використання дистрибютора є необов’язковим. Повітропроводи у цьому випадку будуть під’єднуватися до гіпсокартонної перемички декомпресійної камери.

Увага!Вартість дистрибютора залежить від моделі камінної топки, над якою він буде встановлюватися. Вказано ціну дистрибютора для топки Tarnava Professional Max 12кВт.

Як купити камінний кожух?

Купити дистрибютор для каміна Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Якщо у Вас є можливість відвідати місто Львів або Київ, будемо раді бачити Вас за адресою: м Київ, вул. Вірменська, 29 м Львів, вул. Замарстинівська, 45, офіс 1

Вага 0.0000 kg
Матеріал

оцинкована сталь+ фольгована мінеральна вата

Назва товару

Ізоляція

Тип

ізоляція, дистрибютор

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Дистрибютор для каміна – камера розподілу теплого повітря”

Ваша електронна адреса не буде опублікована Required fields are marked *

Не можете знайти потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
вул.Замарстинівська, 45

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29

/Харківське шосе/