NWK Зволожувач повітря камінний

5/5
Код товару 2169 Категорія
2,565.00 ₴

95.00

Зволожувач повітря камінний – цей пристрій, що запобігає пересушуванню повітря, яке обігрівається камінною топкою. Використання зволожувача робить систему повітряного обігріву більш комфортною.

Зазвичай камінний зволожувач повітря монтується у примусовій системі опалення (з’єднується з магістральним повітропроводом). Якщо ви бажаєте зволожити повітря в гравітаційній системі, вам необхідно буде встановити на кожен канал окремий зволожувач.

Що входить в комплект?

В комплект входить контейнер для води. В контейнері вода нагрівається від пропливаючого гарячого повітря і внаслідок цього випаровується.

Монтаж зволожувача повітря:

Зволожувач повітря кріпиться до патрубка, що виходить з дистрибютора. З іншої сторони до нього кріпиться повітропровід, який прямує до камінного вентилятора. Через цей повітропровід вивільнена пара разом з нагрітим від каміна повітрям потрапляє до вентилятора і розводиться по всьому будинку.

Для безперешкодного наповнення пристрою водою, контейнер рекомендовано монтувати на стіні корпусу каміна в легкодоступному місці.

З чого виготовлен зволожувач камінний?

Виготовлений зволожувач повітря з нержавіючої сталі.

Пропонується в трьох варіантах:

  • Ø100,
  • 125
  • 150мм.

Як купити зволожувач повітря?

Купити зволожувач повітря камінний Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Якщо у Вас є можливість відвідати місто Львів або Київ, будемо раді бачити Вас за адресою: м Київ, вул. Вірменська, 29 м Львів, вул. Замарстинівська, 45, офіс 1

Вага 0.0000 kg
Бренд

Матеріал

Назва товару

Гарантія

Тип

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “NWK Зволожувач повітря камінний”

Ваша електронна адреса не буде опублікована Required fields are marked *

Залиште свій номер