Обладнання для камінів з водяним контуром

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити все необхідне обладнання для камінів з водяним контуром.

Чи потрібне додаткове обладнання для камінів з водяним контуром?

Однозначно так, оскільки воно забезпечує надійну та ефективну експлуатацію каміна з водяним контуром.

Давайте детальніше розглянемо, що потрібно для встановлення каміна з водяним контуром і як воно працює.

  1. Автоматика Вмикає насоси при досягненні води в каміні до відповідної температури. Керує дросельною заслонкою зовнішньої подачі повітря в камін. І, що найголовніше, допомагає заощадити до 20% палива!
  2. Розширювальний бак. Працює як засіб безпеки при перегріві, якщо раптом вода в каміні закипить. У випадку вимкнення електроенерії насоси каміна перестануть працювати, автоматика повністю закриє подачу повітря і інтенсивність горіння почне знижуватися. Якщо ж все-таки відбудеться перегрів і вода закипить, то перелиється в розширювальний бак і злиється в каналізацію.
  3. Запобіжний клапан. Спрацьовує виключно при зростанні тиску в каміні, вода яка перекипає тече у каналізацію.
  4. Пластинчастий теплообмінник. Використовується у випадку, якщо камін підключається у відкриту систему (з розширювальним бачком), а система опалення закритого типу. В пластинчастому теплообміннику відбувається теплопередача від системи каміна системі опалення.
  5. Термозахист. Встановлюється також на камінній топці як додатковий засіб безпеки. Він спрацьовує при температурі води в каміні 95°C.

 

Отже, якщо бажаєте отримати ефективне і безпечне опалення від каміна, рекомендуємо дотримуватися вимог до підключенню та експлуатації каміна з водяним контуром.

Ми працюємо виключно з надійними виробниками як камінних топок, так і всього необхідного обладнання для їхнього підключення.

Залиште свій № телефону і ми допоможемо Вам підібрати камін: