• uk
  • ru
Немає товару в корзині

RT – 03C ARO регулятор температури (ручний+ автоматичний)

Код товару 1377 Категорія
2,066.25₴ - 2,460.22₴

75.0089.30

Clear

Мікропроцесорний терморегулятор призначений для обслуговування вентиляторів повітряних камінів і систем розподілeння теплого, а також для приточно-опалювальних пристроїв в системах розподілу теплого повітря.
Вимірює температуру в камері вентилятора каміна і визначає швидкість його роботи, управляючи потоком протікаючого теплого повітря.

Режими керування:

  • Ручний (MAN)
  • Автоматичний (AUTO).

У ручному режимі роботи (MAN) діапазон швидкості оборотів визначається від 0 до 10. У цьому режимі вимір температури не впливає на зміну швидкості роботи вентилятора.
У автоматичному (AUTO)режимі роботи швидкість обертів вентилятора регулюється автоматично, в залежності від виміру температури. Коли температура перевищує 40 oC, вентилятор починає роботу з мінімальною швидкістю. Коли температура росте, відповідно росте і кількість оборотів вентилятора, досягаючи максимального рівня, коли температура доходить до 80 oC.
На дисплеї автоматики в автоматичному режимі вказаний рівень температури від 0 до 99oC, а вище 99oC висвічується символ “HI”. У будь-який момент можна проконтролювати актуальну швидкість оборотів двигуна, для цього треба натиснути кнопку “MAN” на пенели управління. Широкий діапазон функцій цієї автоматики дозволяє використовувати її для роботи з різними видами вентиляторів. Обмежити швидкість обертів двигунам можна за допомогою режиму «сервісний».
Стандартна швидкість обертів двигуна мінімум (0) і максимум (99), пікова швидкість обертів двигуна вентилятора (100%). Мінімальна швидкість не може перевищувати 40% від загальної швидкості обертів двигуна, а максимальна швидкість не може бути нижче 60% від загальної швидкості обертів двигуна. У час від’єднання живлення( вимикач SIE?, або при зникненні напруги в енергомережі) актуальний режим роботи і встановлені параметри запам’ятовуються при повторному ввімкненні автоматики.
Автоматика обладнана звуковою сигналізацією, яка спрацьовує при пошкодженні датчика або при неправильному його під’єднанні.

Основні функції автоматики:

– В автоматичному режимі плавно керується швидкість оборотів двигуна вентилятора в залежності від встановленої температури.
– В ручному режимі можна самостійно установливать швидкість обертів від 10 до 100% максимальних обертів вентилятора. Має “сервісний режим”, завдяки якому можна використовувати в різних моделях вентиляторів

Як купити регулятор температури?

Купити регулятор температури Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Якщо у Вас є можливість відвідати місто Львів або Київ, будемо раді бачити Вас за адресою: м Київ, вул. Вірменська, 29 м Львів, вул. Замарстинівська, 45, офіс 1

Ознайомитися з повним асортиментом товару – автоматика

Вага 0.0000 kg
Бренд

Живлення

Призначення

Регулювання

Датчик температури

Витратна потужність без навантаження, Вт

Розміри

Умови роботи, °C

Кількість датчиків

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “RT – 03C ARO регулятор температури (ручний+ автоматичний)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!