Invicta (Франція)

Якщо купити Invicta – ви отримаєте якісний та ефективний опалювальний прилад. Invicta – один з найстаріших європейських виробників камінів і печей. Її виробництво було розпочато ще в далекому 1926році у Франції. Вже майже 100 років компанія не припиняє роботу над удосконаленням виробництва камінів та печей і, безперечно, є однією з лідерів на ринку опалювального обладнання, яке працює на дровах.
В асортименті печей і каміні від компанії Invicta ви неодмінно знайдете для себе свій варіант по дизайну та ціні, адже це найкраще співвідношення ціна/якість. Для найвибагливіших компанія має пропозицю преміум класу.

Основні переваги печей Invicta:

  • Печі і каміни Invicta виготовляються виключно з чавуну, склад якого розрахований на постійні температурні навантаження. Чавун є відмінним акумулятором тепла. Якщо чавунна піч розігріється, то ще тривалий час віддаватиме тепло.
  • На відміну від цегляних камінів та печей, печі Invicta швидко можна розпалити і розігріти. Отже, на обігрів приміщення Ви затратите суттєво менше часу.
  • Камінні топки та печі Invicta витримують температурні перепади і не піддаються деформації.
  • Багато моделей серед модельного ряду печей є з подачею зовнішнього повітря та системою “чисте скло”.
  • Високий ККД (в межах 80%) при невеликій затраті палива. Розсікачі полум’я можна самостійно знімати чи встановлювати і таким чином затримувати тепло і збільшувати ККД.

Які печі та каміни Invicta (“Інвікта”) можна купити в Україні?

Ви можете купити камінні топки як з водяним контуром так і конвекційного типу. А також чавунні печі високої якості та відмінного дизайну. Великий вибір печей по стилю дасть вам можливість обрати найоптимальніший варіант згідно з дизайном приміщення.

Замовити топки з доставкою можуть жителі всієї України – Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших населених пунктів. Ми відправляємо каміни транспортними перевізниками Нова Пошта та Делівері на склад у вашому місті.

Всього 5 товару

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!