Romotop (Чехія)

ROMOTOP – це один з європейських лідерів серед виробників печей та камінних топок.

Камінні топки та печі від Romotop – це безпечне та ефективне опалення будинку чи однієї кімнати. Вони сертифіковані згідно європейськими стандартами. Камінні топки можуть бути як для конвекційного так і для водяного опалення (камінні топки з водяним контуром).

Де можна купити піч Romotop

Зробивши вибір на ТМ Romotop, ви створите унікальну атмосферу та затишок у своєму домі. Живий вогонь в поєднанні з сучасним дизайном стане частиною інтер’єру.

Втілити в життя вашу мрію вам допоможе піч чи камін на дровах, основним елементом якого може бути якісна повітряна камінна топка.

Ми пропонуємо опалювальне обладнання виключно від надійних виробників, які в першу чергу дбають про якість свого продукту.

Купуючи на нашому сайті, Ви можете бути впевненими у надійності, ефективності та якості пропонованих нами товарів.

Компанія Ромотоп виготовляє камінні топки та печі зі сталі та чавуну, використовуючи для цього найсучасніше обладнання.

Також ви можете замовити встановлення каміна чи печі «під ключ», не зважаючи на те, де ви проживаєте, адже наші спеціалісти працюють по всій Україні.
Якщо бажаєте замовити камін та встановлювати самостійно, то можемо забезпечити шеф-монтаж в он-лайн режимі. Доставка камінної топки чи печі здійснюється транспортним перевізником в такі міста як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Рівне, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ та інші.

Showing 1–9 of 26 results