Камін відгуки

Дуже часто ми чуємо одні і ті ж запитання від наших клієнтів. Саме тому на цій сторінці ми вирішили згрупувати всі запитання, і  дати максимально розширені відповіді. 

Камін на дровах може бути:

  1.  Перервного горіння, який в основному можна використовувати для декоративного призначення.
  2. Постійного горіння – це каміни, які виконують одночасно як декоративну так опалювальну функцію.

Оскільки не у всіх камінах можна палити вогонь безперервно, при купівлі каміна обов’язково зверніть увагу на те, чи вказана можливість безперервної експлуатації каміна.

Отже, каміни для постійного горіння поділяються на: 

  1. Каміни з водяним контуром – це твердопаливний котел у вигляді каміна
  2. Каміни для повітряного опалення, які можуть бути виготовлені з сталі або чавуну

Чавунних камінів на ринку є дуже багато. Найчастіше, це камінні топки, в яких стінки між собою скручені з допомогою шурупів і ущільнювача. Не завжди ці з’єднання виконані на належному рівні, і забезпечують герметичність корпусу камінної топки.

Саме тому ми пропонуємо камінні топки вилиті одним елементом, тобто не застосовано жодних ущільнювачів. Така камінна топка не втратить свою герметичність навіть через 10 років!

Існує міф, що монолітна чавунна топка трісне, оскільки чавун при нагріванні і охолодженні розширюється і звужується. Так, однозначно така властивість чавуну є, але конструктивно закладено так, що в різних місцях різна товщина чавуну і він має куди “рухатися”.

Камін з водяним контуром – це, свого роду, твердопаливний котел, оскільки такий камін підключається в основну систему опалення. Таким чином ви отримуєте “2 в 1” і камін і твердопаливний котел. 

Працювати такий камін може в парі з газовим чи електричним котлом і бути додатковим чи основним джерелом тепла Вашого будинку.

Ви не знайшли відповідь на своє запитання?

Напишіть його нам і ми дамо вам відповідь протягом 2 годин

Категорії товарів