• uk
  • ru
Немає товару в корзині

Печі конвекційні

Фільтр товарів:
Потужність, кВт:
Опалювальна площа:

ЧАВУННІ ПЕЧІ КАМІНИ. Печі конвекційні

Печі конвекційні – це повноцінний автономний обігрівач, який також зможе служити в якості доповнення до центрального опалення. Деякі їх моделі навіть призначені для приготування їжі.

Конвекційна піч – це винахід, який використовують вже упродовж багатьох віків, але сьогодні це опалювальне обладнання придбало новий дизайн і технічні можливості. Її переваги полягають в тому, що вона служить в якості каміна – вогнища біля якого може зібратися уся сім’я, але також така піч прекрасно служить в якості джерела альтернативного опалення у будинку.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ЧАВУННІ, СТАЛЕВІ ПЕЧІ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ?

Для своїх клієнтів ми намагаємося підбирати опалювальне устаткування від надійних виробників. Продукцію дня нашого інтернет-магазину ми підбираємо з урахуванням наступних критерій:

  1. Висока ефективність використання горючих матеріалів;
  2. Екологічність – наявність системи очищення продуктів горіння;
  3. Висока безпека використання;
  4. Естетична привабливість і сучасний дизайн.

На сторінках нашого каталогу ви знайдете печі каміни в різних стилістичних рішеннях. Також ви зможете ознайомитися з технічними характеристиками устаткування, дізнатися у консультантів ресурсу особливості його використання і установки. Камінні печі в побуті прийнято називати буржуйками. Вони використовуються як для періодичного обігріву приміщення, так і для постійного опалювання. Простота використання і обслуговування, якісне виконання конструкції і вживаних матеріалів – гарантія довгого терміну служби і безпеки.

ПЕЧІ З ПОВІТРЯНИМ ПРИНЦИПОМ ОПАЛЕННЯ

Така піч працює за принципом конвекції, за рахунок наявності двоканальної системи згорання. Такі печі дуже економічно використовують пальне – однієї закладки дрів вистачає на 5-8 годин. Для обігріву кількох приміщень будинку необхідно встановити спеціальний теплозйомник. З його допомогою створюється теплова камера, з якої повітря подається в інші кімнати по повітропроводах.

КОМПЛЕКТАЦИЯ

При виборі якісної чавунної або сталевої печі слід звернути увагу на наявність колосникової решітки і розсікача вогню, виконаного з чавуну або шамотної цегли. Також слід перевірити щільність прилягання вогнетривких дверець до корпусу печі. Важливо, щоб сама конструкція печі мала правильну геометричну форму, будь-які нерівності і викривлення недопустимі.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ЧАВУННУ АБО СТАЛЕВУ ПІЧ?

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати піч з доставкою по Україні протягом 2 – 3 днів. Для цього Ви можете звернутися до менеджерів нашого сайту, які з радістю допоможуть Вам. Чи залишити онлайн заявку на придбання продукції.

Не знайшли те, що шукали?

Залиште свої контакти і ми допоможемо Вам підібрати потрібне обладнання

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!