Димоходи

Фільтр товарів:
Матеріал виготовлення:
Кут:

У проектуванні каміна дуже важливо врахувати усі нюанси, пов’язані з його використанням і обслуговуванням. Насамперед, потрібно подбати про димоходи вашого будинку.

Дуже часто купуючи дороге опалювальне обладнання замовники прагнуть заощадити на таких елементах опалювальної системи, як димар. Від якісного димаря залежить не лише ефективне функціонування печі або каміна, але також безпека їх використання у вашому будинку.

Усім відомо, що димарі служать для виведення продуктів згорання з опалювальної системи назовні. Але це далеко не усі його функції. Правильно встановлений димар забезпечить опалювальну систему:

  •  Ефективним процесом згорання палива;
  •  Не допустить перевитрат палива;
  •  Убереже від попадання чадних газів в приміщення.

До вибору димаря слід підходити з усією ретельністю, в цьому вам допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину. Звичайно, установкою цієї конструкції ви можете займатися самостійно, але все ж важливо дотримуватися деяких правил і рекомендацій виробника.

Якими можуть бути димохідні канали:

  1. Димоходи керамічні;
  2. З нержавіючої сталі;
  3. Муровані з цегли.

Якщо ж ви не знаєте з чого краще зробити димохідний канал, чи він у вас вже є, але ви незнаєте він чи підходить під камін Вашої мрії, –  до ваших послуг консультанти нашого інтернет-магазину. Вони завжди допоможуть з вибором димаря та опалювального обладнання Вашого будинку.

Доставка замовлень здійснюється кур’єрськими службами по містах України.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо