Дистриб’ютор (теплозйомник) — це термоізоляційна камера каміна, яку ще називають теплорозподільний каміний кожух.

Де використовують дистриб’ютор?

Це спеціально сконструйований металевий короб, який монтується над камінною топкою. Служить для ефективного відбирання, накопичення і подальшого витіснення гарячого повітря через патрубки у повітропроводи.

Конструкція дистриб’ютора для каміна:

Дистриб’ютор виготовляється з листового оцинкованого металу, зовнішня частина захищається ізоляційним матеріалом. Всі стики проклеюються високотемпературним скотчем.
Розмір кожуха розраховується індивідуально для кожного об’єкту з врахуванням конструкції топки.
В верхній частині короба розміщені теплозйомні патрубки. Кількість патрубків (від двох до шести) залежить від потужності і розмірів камінної топки, а також кількості опалювальних кімнат. На патрубки насаджуються повітропроводи для подальшого розподілу по приміщеннях.
Дистриб’ютор виготовляється під конкретну модель камінної топки.

Монтаж дистриб’ютора для каміна:

Дистрибютор встановлюється зверху на камінну топку та кріпиться до стійки. В верхній частині теплозйомника знаходяться фланці, до яких кріпляться термостійкі труби- повітропроводи.
Матеріал:

  • сталь оцинкована;
  • ізоляція мінеральна вата
  • термічна витривалість 250°C.

Як потрапляє повітря у дистриб’ютор?

Холодне кімнатне повітря засмоктується у щілини між гарячим корпусом камінної топки і дистриб’ютором. Проходячи у ці щілини, повітря нагрівається об стінки, ребра і димозбірник топки. Далі воно піднімається догори і акумулюється удистрибюторі.

Чи обов’язковим є встановлення дистриб’ютора?

Якщо наступним етапом після встановлення камінної топки буде облаштування чорнової гіпсокартонної конструкції каміна, то використання дистрибютора є необов’язковим. Повітропроводи у цьому випадку будуть під’єднуватися до гіпсокартонної перемички декомпресійної камери.

Увага!Вартість дистриб’ютора залежить від моделі камінної топки, над якою він буде встановлюватися. Вказано ціну дистрибютора для топки Tarnava Professional Max 12кВт.

Як купити камінний кожух?

Купити дистриб’ютор для каміна Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

м. Київ
+38 (099) 19 111 47
м. Львів
+38 (067) 60 98 574

Вага 0.0000 kg
Матеріал

Назва товару

,

Бренд

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Дистриб’ютор для каміна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо