Замовити дзвінок
0 orders

Дистриб'ютор для каміна

100.00€
Виробник:
Наявність:
На складі
Дистрибютор (теплосьемнік) - термоизоляционная камера каміна, яку ще називають теплорозподільчих камінний кожух.

Де застосовується камера розподілу повітря?

Це спеціально сконструйований металевий короб, який монтується над камінною топкою. Служить для ефективного відбирання, накопичення і подальшого витіснення гарячого повітря через патрубки в повітропроводи.

Конструкція дистриб'ютор для каміна:

Розмір кожуха розраховується індивідуально для кожного об'єкта з урахуванням конструкції топки. У верхній частині короба розміщені теплосьемние патрубки. Кількість патрубків (від двох до шести) залежить від потужності і розмірів камінної топки, а також кількості опалювальних кімнат. На патрубки кріпляться повітропроводи для подальшого розподілу по приміщеннях. Дистриб'ютор виготовляється під конкретну модель камінної топки.

Монтаж дистриб'ютора для каміна:

Дистриб'ютор встановлюється зверху на камінну топку і кріпиться до стійки. У верхній частині теплоприймача знаходяться фланці, до яких кріпляться термостійкі трубі- повітропроводи

матеріал:

  • сталь оцинкована;
  • ізоляція мінеральна вата
  • термічна вінослівость 250 ° C.

Як потрапляє повітря в дистрибютор?

Холодний кімнатне повітря засмоктується в щілини між гарячим корпусом камінної топки і дистриб'ютором. Проходячи в ці щілини, повітря нагрівається об стінки, ребра і димозбірник топки. Далі він піднімається вгору і акумулюється в дистрибютер.

Чи обов'язково встановлювати дистрибютор?

Якщо наступним етапом після установки камінної топки буде облаштування чорнової гіпсокартонної конструкції каміна, то використання дистрибютора є необов'язковим. Повітропроводи в цьому випадку будуть приєднуватися до гіпсокартонної перемичці декомпрессионной камери. Увага: Вартість дистрибютора залежить від моделі камінної топки, над якою він буде встановлюватися. Вказана ціна дистрибютора для топки Tarnava Professional Max 12кВт.

Де купити дистриб'ютор для каміна?

Купити камеру для каміна Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотний дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Вартість дистрибютора залежить від розміру і моделі камінної топки.

м Київ +38 (099) 19 111 47 р Львів +38 (067) 60 98 574

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари