Піч для лазні Теплодар Сибирский Утес 20 ЛП с ГЛП

5/5

Обсяг парної 20м³

19,227.90 ₴

599.00

Стильна піч-кам’янка для сауни або бані з оригінальною сіткою гратами для каменів Сибірський Утес 20ЛП дозволяє створювати і підтримувати традиційні мікрокліматичні показники в парних об’ємом від 10 до 20 куб метрів. У цій моделі розробники вдало поєднали високі експлуатаційні характеристики, інноваційні рішення і втілили вдалі дизайнерські знахідки.

Міцність і довговічність експлуатації печі в першу чергу залежать від надійності топки, що піддається найбільшим термічним навантаженням. У моделі печі для бані Сибірський Утес 20 Л топка традиційної конструкції виконана з 2 мм листа нержавіючої сталі, у складі якої є не менше 13% хрому, що сприяє більшій стійкості і надійності.
Кам’янка Сибірський Утес 20 Л відрізняється рекордно високою динамікою тепловіддачі за рахунок організації ефективного теплообміну. Створювані конвектором повітряні потоки, сприяють швидкому нагріванню повітря парної.
Вдале дизайнерське рішення розмістити лазневі камені навколо топки в потужній кованій сітці-решітці, не тільки створюють оригінальний вигляд, але і забезпечують якісне прогрівання всього обсягу каменів (до 180 кг) і хорошу акумуляцію тепла.
Функціональним і корисним доповненням печі Сибірський Утес 20 Л є вбудований генератор пари, виготовлений з нержавійки, який рекордно швидко забезпечує утворення «легкої» пари і підтримку необхідного рівня вологості.
Завершує оригінальний дизайн печі-кам’янки Сибірський Утес 20 Л велика кована «сітка-решітка» з логотипом «Теплодар».

Технічні характеристики:

  • Матеріал топки: нерж.сталь.
  • Діаметр димаря: 115 мм
  • Розміри В/Ш/Д, мм: 835/567/870
  • Паливо: дрова.
  • Додаткова функція: нагрів води.
  • Ресурс використання: 10 років

Де купити піч для сауни?

Купити піч-камін для бані Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Наші КОНТАКТИ

Вага 81.0000 kg
Бренд

Матеріал

Об'єм парної, м3

, ,

Гарантія

Притік зовнішнього повітря

Діаметр димоходу, [мм]

Вид палива

Тип

дров'яна

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Піч для лазні Теплодар Сибирский Утес 20 ЛП с ГЛП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо