Замовити дзвінок
0 orders

Піч для лазні Кубань 20Л

Обсяг парилки: 10-20 м³
Матеріал топки: нержавіюча сталь
Отримання пари: камені + парова гармата
Додаткова функція: нагрів води
Призначення: побутова
Вага каменів: 40 + 30 кг
Термін служби: 10 років
Види палива: дрова, брикети
Діаметр димоходу: 115 мм
Розміри В / Ш / Д: 865х500х700 мм
Вага: 59 кг
421.93€
Виробник:
Наявність:
На складі

Піч для лазні та сауни Теплодар

Піч для лазні Кубань 20Л - сучасна піч-сітка, має вертикальну топку і внутрішню закриту кам'янку. Має комбінований режим ширяння і призначена для парних об'ємом до 20 куб.м

Конструкція дров'яної печі

Це вертикальна модель, зроблена з високолегованої нержавіючої сталі. Закрита камера горіння забезпечує високу динаміку нагріву парильного приміщення. Головною особливістю печі «КУБАНЬ» є комбінація двох кам'янок, закритою - яка розташовується усередині топки, і дозволяє нагрівати камені до високих температур і отримувати легкий пар і зовнішньої, розташованої у верхній частині топки. Для зручності подачі води в саму глиб кам'янки на печі передбачена спеціальна воронка з вбудованим дозатором і розпилювачем. Для регулювання потужності опалення каменів і парильного приміщення на внутрішній кам'янки передбачена дверцята. Піч має виносний паливний канал дозволяє протоплювати піч з суміжного приміщення.

Піч для лазні. Як обрати

Вибір дров'яної печі має першорядне значення при влаштуванні лазні і вимагає предметної консультації по кваліфікованімтфахівцем. Яка модель підійде в конкретному випадку залежить від обсягу і якості теплоізоляції парній, обсягу суміжних приміщень, температурно-вологісного режиму, бажаного часу прогрівання парилки і кількості людей, які одночасно приймають лазневі процедури. Також при виборі печі необхідно враховувати яким видом палива ви будете користуватися. При наявності магістрального газу рекомендуємо Вам дообладнати піч газовими пальниками. Це спростить процедуру протопки лазні і заощадить час і гроші.

Чому "Теплодар"

Фірма «Теплодар» виробляє печі з 1997 року. Творчий підхід на всіх етапах виробничого процесу, ретельний вибір постачальників і пильна увага до вимог споживача - ось основні принципи роботи компанії. Сьогодні в асортименті заводу два десятка базових моделей печей і понад 100 модифікацій. Піч від «Теплодар» може бути різна за призначенням, дизайном, конструкцією і потужністю. Вся продукція компанії «Теплодар» надійна, економічна, довговічна. Співвідношення ціни та якості продукції «Теплодар» роблять її популярною на Російському ринку, а також в Білорусі, Україні, Казахстані та Киргизстані.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари