Електрокаміни

Фільтр товарів:
Виробник:
Ефект полум’я:

Сучасні електрокаміни – це імітація справжнього вогню. Уявіть, що Ви, просто вмикаючи побутовий пристрій, створюєте у своїй кімнаті затишну атмосферу з мерехтінням вогню. З універсальною колекцією електрокамінів ArtiFlame це здійснюється зовсім легко.

Електрокаміни ArtiFlame

Дивитися на живий вогонь у своєму будинку – мрія практично кожного українця. Але, незважаючи на істотний технологічний ривок у виробництві дров’яних камінів, їх монтаж в будинку і, тим більше, квартирі, все ще вимагає деяких переробок та вільного простору навколо для безпечної експлуатації. Якщо ви не готові до таких умов, набагато практичніше купити камін електричний.
Величезна різноманітність сучасних електрокамінів в нашому інтернет-магазині допоможуть зробити інтер’єр теплим і затишним навіть у невеликій міській квартирі. А завдяки нашим прямим контактам з кращими європейськими виробниками обладнати ідеальне місце для відпочинку в колі родини або друзів вийде недорого.

Переваги електричних камінів

Камін електричний дає можливість насолоджуватися ефектом живого вогню в абсолютно будь-якому приміщенні і при будь-яких умовах – досить лише мати доступ до електромережі. Вирішивши купити електрокамін в Україні, ви отримаєте чимало переваг:

 1. Можливість установки в абсолютно будь-якому місці. Монтаж електрокаміна не вимагає обладнання димоходу і вентиляції. Підключення здійснюється через звичайну розетку, а в разі необхідності його можна перемістити в інше місце в квартирі або взяти з собою в заміський котедж на вихідні.
 2. 100% пожежна безпека. Робота електрокаміна не супроводжується утворенням диму, сажі і іскор, тому небезпека для інтер’єру та ймовірність загоряння навколишніх предметів виключені. Усередині вбудована захисна автоматика, яка вимкне обладнання в разі короткого замикання або інших проблем з проводкою.
 3. Краса живого вогню. Сучасні каміни створюють такий реалістичний ефект вогню, що його не відразу можливо відрізнити від справжнього.
 4. Широкі можливості монтажу. Завдяки відсутності нагріву корпусу електричний камін в квартирі можна встановити всередину ніші в стіні, вмонтувати в гіпсокартон або поставити окремо, в центрі кімнати. Товщина більшості моделей не перевищує 25 см, тому проблем з установкою не буде.
 5. Рівномірне тепло. Живе полум’я дров’яного каміна потрібно постійно підтримувати і контролювати його інтенсивність, з-за чого температура в приміщенні постійно змінюється. Електрокамін забезпечує рівномірну подачу тепла за допомогою термостата.
 6. Доступна ціна. Електричний камін однозначно обходиться дешевше ніж монтаж традиційної топки на дровах.

Чому варто купувати електрокаміни у нас?

Завдяки великому каталогу купити електричний недорогий камін потрібного дизайну, розміру і конфігурації не складе труднощів. Ми пропонуємо електрокаміни, які максимально реалістично передають зовнішній вигляд полум’я з тлінням вугілля, а також надаємо якісний сервіс:

 1. Тільки енергоефективні моделі відомих брендів.
 2. Відповідність стандартам енергоефективності – опалювати приміщення з мінімальними витратами.
 3. Доступна вартість компактних моделей відмінної якості.
 4. Різноманітність конструкцій: настінні, вбудовані, з облицюванням та окремостоячі.
 5. Реалістичне полум’я і імітація дров з органічною підсвіткою.

Щоб отримати допомогу в підборі оптимального електричного каміна, дізнатися більше технічних деталей і купити електрокамін, зв’яжіться з нашими операторами.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо