Каміни і печі

У нашому інтернет-магазині камінів ви можете купити каміни і печі як для повітряного обігріву, так і з функцією твердопаливного котла. Також можна підібрати всі необхідні комплектуючі для встановлення таких систем опалення.

Каміни і печі – це не розкіш, а засіб обігріву для вас та вашої сім’ї! Тому, обираючи такий варіант каміна,  потрібно визначитись з видом системи опалення. Є два можливих варіанти:

Каміни з повітряним опаленням

Камін з повітряним опаленням від відомих європейських вирбників: Tarnava, Lechma (Ekominek), Hajduk, Tarnavva Monolity.
З цими камінними топками ви зможете забезпечити повітряне опалення будинку каміном. Завдяки високій ефективності та надійності, обладнання цих виробників може працювати як єдине джерело опалення.
Такі каміни ще називають з повітряним контуром опалення, оскільки від них тепло можна транспортувати на великі відстані, навіть 8м!

Каміни на дровах з водяним контуром

З 2008 року ми працюємо з відомим виробником камінів з водяним контуром Lechma. У 2019 році відбувся ребрендинг і каміни виготовляються під брендом EKOMINEK.

Камін з водяним контуром можна встановити як на дачі так і у житловому будинку. Він буде виконувати функцію дров’яного котла і каміна.

Камін дров’яний залишається мрією багатьох. Адже живий вогонь і потріскування дров створять теплу та затишну атмосферу у вашому домі!

Ми спеціалізуємось на камінах для опалення з 2008року. В той час коли в основному були популярні відкриті каміни чи традиційні печі, ми перші хто запропонував каміном обігрівати цілий будинок. Для більшості це було щось з області фантастики, але нам вдалося пробити цю стіну і переконати клієнтів в тому, що каміни і печі для опалення більш ефективні ніж традиціні каміни, які використовували раніше.

Залиште свій № телефону і ми допоможемо Вам підібрати камін: