Камінний портал з мармуру Браво Еко

5/5

Варіанти виконання: пряма,кутова
Балка у вартість не входить

13,336.04 ₴

404.00

Камінний портал з мармуру Браво Еко виготовлений з натурального полірованого мармуру Botticino та газоблоку. Елементи з газоблоку покриті структурною штукатуркою. Камінна балка не входить у вартість порталу. Вартість камінної балки можна переглянути у розділі “Полиці для каміна“. Камінний портал Еко виготовляється в 2-ох варіантах: прямий та кутовий. Тобто його можна встановити як на рівну стіну так і зробити кутове розміщення каміна.

🔥 Камінні портали фірми “Браво” виготовляються на найновішому італійському обладнанні з дотриманням вимог по якості та відповідності до камінних топок, які є на ринку. Камінний портал з мармуру Браво Еко можна встановити як для дров’яного каміна так і для електричного чи біокаміна.

🔥 Контроль якості – це перше і найважливіше на що опирається компанія “Браво”. Всі деталі виготовляються з чіткими розмірами, тому при монтажі не виникне жодних труднощів.

🔥 Компанія «Браво» займається виготовленням порталів для каміна з 2002 року в м.Тернопіль. Сам мармур постачають з кар’єрів Італії, Іспанії, Індії, Греції та Єгипту.

У нас можна замовити “камін під ключ”. Всі камінні портали фірми “Браво” можна встановити як з каміном з водяним контуром Ekominek (Lechma) так і з монолітною чавунною камінною топкою Tarnava.

Подивитися на камінні топки та камінні портали можна в наших виставкових салонах за адресою:
Наші КОНТАКТИ

Бренд

Матеріал

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Камінний портал з мармуру Браво Еко”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо