0Корзина
0 orders

Камінна топка W-600 Prestige, 15кВт

 • Камін з водяним контуром
 • подвійне скло
 • Вторинна подача повітря
 • потужність 15кВт
 • 2 075.00€
  Виробник:
  Наявність:
  На складі
  Камін дров'яної Prestige W-600 Lechma (Ekominek) з водяним контуром потужністю 15кВт. Ця модель каміна одна з найбільш ефективних і потужних серед модельного ряду дров'яних камінів від фірми Lechma (Ekominek). Дверцята з подвійним склопакетом, а повітря подається у верхній частині камери горіння, тобто система вторинного догорання, яка збільшує ККД. Ширина дверки 80см, яка відкривається в сторону! Вас також може зацікавити схожа модель каміна з водяним контуром W-210 ECO, 14кВт Таким каміном можна опалювати будинок площею до 160 м², а також гріти воду для побутових потреб (гарячого водопостачання).

  Як вибрати камін дров'яної?

  Камін дров'яної PL-600 Prestige - це новаторська конструкція каміна, яка поєднала в собі високу ефективність і екологічність при згорянні дров в каміні. Ефективність 88% досягається за рахунок високої температури горіння. Камера горіння викладена шамотною цеглою, а дверцята - з подвійним склом. Це максимально герметизирует нижню частину топки і створює високу температуру горіння. Подача повітря в верхній частині камери горіння забезпечує спалювання палива до мінімуму. Таким чином отримуємо низьку температуру вихідних газів, що відповідає екологічним вимогам BlmSch2.

  Яку площу може обігріти камін дров'яної з водяним обігрівом PL-600 Prestige?

  Номінальна потужність каміна PL-600 Prestige 15кВт, однак робоча потужність в діапазоні від 13 до 18кВт. Якщо у Вас опалювальна площа 100-200кв.м., Ви можете вибрати камінну топку PL-600 Prestige.

  Забруднюється чи скло в каміні PL-600 Prestige?

  Завдяки системі "чисте скло" і високій температурі горіння скло дверки каміна PL-600 Prestige буде залишатися чистим протягом всього часу експлуатації (за умови використання якісних дров з вологістю не більше 20%).

  Що входить у вартість камінної топки PL-600 Prestige?

 • охолоджуючий контур,
 • стійка (ніжки) під камін,
 • подвійне скло дверцят,
 • шамотна футеровка.
 • Де купити камін з водяним контуром?

  Купити камін з водяним контуром Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотний дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір! Наші КОНТАКТИ

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре
  Captcha
  Рекомендовані товари