Камінна топка Ekominek (Lechma) W-210 EСО, 14кВт

5/5

Відкривання дверки вгору
Висока температура горіння
Подвійне скло дверки
Верхня подача зовнішнього повітря
Переглянути розміри

84,597.00 ₴

2595.00

Топка з водяною сорочкою серії W-210 ECO особлива своєю конструкцією. Повітря для горіння подається в камеру виключно з  вулиці і  попадає в топку або через попільник, або через отвори в верхній частині топки. Камера горіння каміна викладена жаробетоном. Це каміни з подвійним склом дверки. Все це створює високу температуру в каміні з водяним контуром W-210 ECO і наближує процес згорання до піролізного. Тому ще їх називають “каміни піролізного горіння”.
Вертикальне відкривання дверки – система гільйотина. Аналогічну модель каміна з боковим відкриванням можна переглянути тут.

Камінна топка з водяною сорочкою W-210 ECO?

Сам корпус каміна W-210 ECO виготовлений з сталі, товщиною 5мм. Дверка – з вогнетривкого скла, яке витримує температуру 900ºС. Внутрішня частина камінної топки викладена жаробетоном.

Як зробити подачу повітря в топку з водяною сорочкою?

Подачу повітря для горіння рекомендуємо робити ззовні. Якщо це не було передбачено заздалегідь, то потрібно знайти варіант як це зробити, оскільки 1кг дров спалює 8м³ повітря. Отже, зробити це можна за допомогою труби Ø100мм, або пластикового коробу 15х5см. Канал має бути в горизонтальному положенні, прокладений під підлогою, через підвал, або ж просто отвір в стіну (якщо камін біля зовнішньої стіни). На вході повітря в камін ставиться дросельна заслонка.

Чому топка з водяною сорочкою має назву ECO?

Як вже писали вище, ця модель унікальна своєю конструкцією. Вона виконує норми емісії продуктів згорання за рахунок високої температури горіння і низькій кількості СО. Система вторинного згорання газів (за допомогою верхньої подачі повітря) забезпечує оптимальне і екологічне спалювання дров, без потреби застосування шибера, оскільки на виході маємо значно нижчу температуру ніж в звичайному каміні.

Як керувати горінням в камінній топці з водяною сорочкою W- 210 ECO?

До каміна з водяним контуром є можливість підключити автоматику, яка вмикатиме насоси при досягненні заданої температури і прикриватиме чи відкриватиме дросельну заслонку.
Наші КОНТАКТИ

Вага 256.0000 kg
Бренд

Робочий тиск, [Bar]

Режим горіння

Вид палива

ККД, [%]

Діаметр димоходу, [мм]

Потужність в приміщення [кВт]

Потужність водяного контура [кВт]

Притік зовнішнього повітря

Опалювальна площа, [м²]

Гарантія

Піролізне горіння

Подвійне скло

Внутрішнє футерування

Матеріал

Рамка дверки

Об'єм води, [л]

Товщина сталі, [мм]

Спосіб відкривання дверки

Середня t димових газів, [°C]

Емісія СО, [%]

Кількість скла дверки

Система "чисте скло"

Потужність [кВт]

Форма дверки

1 review for Камінна топка Ekominek (Lechma) W-210 EСО, 14кВт

  1. Оля

    Маю цей камін вже другий рік. Першу зиму палили майстри і робили при цьому всі внутрішні роботи. Газу в нас нема. Камін гріє бак на 600л. Перший поверх теплі підлоги, другий – батареї, загалом 140кв.м. + тепла вода для користування. Дуже зручно нагріти підлогу, бо вона довше остигає. Батареї включали один раз, бо немає потреби (сьогодні 26 листопада), тепло по сходовій клітці піднімається вгору. Якщо нагрієм низ до 23 градусів, то на верху 21. Палити постійно не приходиться. Будинок дуже теплий сам по собі (36см газоблок і 10см бетоль). Тому палим декілька годин на день, переважно вечером. Розпалювання не створює проблем, бо отримали в подарунок кубики для розпалювання, що дуже зручно. Поки що спалюємо відходи після будівництва, в основному соснові палети. Тому за розхід дров сказати поки не можу. Дрова заготували вже на наступний рік, бо фірма рекомендувала закупити мокрі і поскладати на природну сушку, так дешевше буде ніж купувати сухі. При тому, що сосна, скло не закопчується якщо палить чоловік, якщо я – то частково темніє. Ще треба навчитися палити. Каміном задоволені, роботою фірми яка продала також.

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо