Камінна топка Ekominek (Lechma) EСО W-210, 19кВт

5/5
  • Вертикальне відкривання
  • Подвійне скло
  • Вторинне горіння
  • Верхня подача зовнішнього повітря

Переглянути розміри

89,878.25 ₴

2695.00

Камінна топка з вертикальним відкриванням серії W-210 ECO особлива своєю конструкцією. Повітря для горіння подається в камеру виключно з  вулиці і  попадає в топку або через попільник, або через отвори в верхній частині топки. Камера горіння каміна викладена шамотом. Дверка в цій моделі має подвійне скло.
Все це створює високу температуру в каміні з водяним контуром W-210 ECO і наближує процес згорання до піролізного. Тому ще їх називають “каміни піролізного горіння”.

З чого виготовлена камінна топка з вертикальним відкриванням W-210 ECO?

Сам корпус каміна W-210 ECO виготовлений з сталі, товщиною 5мм. Дверка – з вогнетривкого скла, яке витримує температуру 900ºС. Внутрішня частина камінної топки викладена шамотом.
ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ МОДЕЛЬ КАМІНА EСО W-210, 14кВт

Як зробити подачу повітря в камін з водяним контуром?

Подачу повітря для горіння рекомендуємо робити ззовні. Якщо це не було передбачено заздалегідь, то потрібно знайти варіант як це зробити, оскільки 1кг дров спалює 8м³ повітря. Отже, зробити це можна за допомогою труби Ø100мм, або пластикового коробу 15х5см. Канал має бути в горизонтальному положенні, прокладений під підлогою, через підвал, або ж просто отвір в стіну, якщо камін біля зовнішньої стіни. На вході канула в камін ставиться дросельна заслонка.

Камінна топка з вертикальним відкриванням W-210 ECO та її особливості

Як вже писали вище, ця модель унікальна своєю конструкцією. Вона виконує норми емісії продуктів згорання за рахунок високої температури горіння і низькій кількості СО. Система вторинного згорання газів (за допомогою верхньої подачі повітря) забезпечує оптимальне і екологічне спалювання дров, без потреби застосування шибера, оскільки на виході маємо значно нижчу температуру ніж в звичайному каміні.

Як керувати горінням в каміні піролізного горіння W- 210 ECO?

До каміна з водяним контуром є можливість підключити автоматику, яка вмикатиме насоси при досягненні заданої температури і прикриватиме чи відкриватиме дросельну заслонку.

Де купити камін з водяним контуром?

Купити камін з водяним контуром польського виробництва можна в будь-якому місті. Ми приймаємо замовлення по телефону: (067) 60 98 574, (099) 19 111 47 або е-мейлу: [email protected] Доставку здійснюємо зручним для вас транспортним перевізником. Доставка безкоштовна на склад перевзіника у Вашому місті!

Увага! Гарантія 5-6 років надається виробником, якщо камін придбаний у офіційного представника фірми EKOMINEK (Lechma) в Україні.
Обережно шахраї! Ми як офіційний (ексклюзивний) представник фірми EKOMINEK (Lechma) в Україні попереджаємо, що на території України діють шахраї. Вони представляються офіційним представником в Україні фірми EKOMINEK (Lechma) і беруть аванс в розмірі 100%.
Наші КОНТАКТИ

Вага 256.0000 kg
Бренд

Робочий тиск, [Bar]

Режим горіння

Вид палива

ККД, [%]

Діаметр димоходу, [мм]

Потужність [кВт]

Притік зовнішнього повітря

Опалювальна площа, [м²]

Гарантія

Піролізне горіння

Подвійне скло

Внутрішнє футерування

Матеріал

Рамка дверки

Об'єм води, [л]

Товщина сталі, [мм]

Спосіб відкривання дверки

Середня t димових газів, [°C]

Емісія СО, [%]

Кількість скла дверки

Система "чисте скло"

Форма дверки

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Камінна топка Ekominek (Lechma) EСО W-210, 19кВт”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо