Камінна топка Ekominek (Lechma) EСО W-210, 19кВт

5/5
 • Вертикальне відкривання
 • Подвійне скло
 • Вторинне горіння
 • Верхня подача зовнішнього повітря
 • Переглянути розміри

  88,510.00 ₴

  2650.00

  Камінна топка з вертикальним відкриванням серії W-210 ECO особлива своєю конструкцією. Повітря для горіння подається в камеру виключно з  вулиці і  попадає в топку або через попільник, або через отвори в верхній частині топки. Камера горіння каміна викладена шамотом. Дверка в цій моделі має подвійне скло.
  Все це створює високу температуру в каміні з водяним контуром W-210 ECO і наближує процес згорання до піролізного. Тому ще їх називають “каміни піролізного горіння”.

  З чого виготовлена камінна топка з вертикальним відкриванням W-210 ECO?

  Сам корпус каміна W-210 ECO виготовлений з сталі, товщиною 5мм. Дверка – з вогнетривкого скла, яке витримує температуру 900ºС. Внутрішня частина камінної топки викладена шамотом.
  ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ МОДЕЛЬ КАМІНА EСО W-210, 14кВт

  Як зробити подачу повітря в камін з водяним контуром?

  Подачу повітря для горіння рекомендуємо робити ззовні. Якщо це не було передбачено заздалегідь, то потрібно знайти варіант як це зробити, оскільки 1кг дров спалює 8м³ повітря. Отже, зробити це можна за допомогою труби Ø100мм, або пластикового коробу 15х5см. Канал має бути в горизонтальному положенні, прокладений під підлогою, через підвал, або ж просто отвір в стіну, якщо камін біля зовнішньої стіни. На вході канула в камін ставиться дросельна заслонка.

  Камінна топка з вертикальним відкриванням W-210 ECO та її особливості

  Як вже писали вище, ця модель унікальна своєю конструкцією. Вона виконує норми емісії продуктів згорання за рахунок високої температури горіння і низькій кількості СО. Система вторинного згорання газів (за допомогою верхньої подачі повітря) забезпечує оптимальне і екологічне спалювання дров, без потреби застосування шибера, оскільки на виході маємо значно нижчу температуру ніж в звичайному каміні.

  Як керувати горінням в каміні піролізного горіння W- 210 ECO?

  До каміна з водяним контуром є можливість підключити автоматику, яка вмикатиме насоси при досягненні заданої температури і прикриватиме чи відкриватиме дросельну заслонку.

  Де купити камін з водяним контуром?

  Купити камін з водяним контуром польського виробництва можна в будь-якому місті. Ми приймаємо замовлення по телефону: (067) 60 98 574, (099) 19 111 47 або е-мейлу: [email protected] Доставку здійснюємо зручним для вас транспортним перевізником. Доставка безкоштовна на склад перевзіника у Вашому місті!

  Увага! Гарантія 5-6 років надається виробником, якщо камін придбаний у офіційного представника фірми EKOMINEK (Lechma) в Україні.
  Обережно шахраї! Ми як офіційний (ексклюзивний) представник фірми EKOMINEK (Lechma) в Україні попереджаємо, що на території України діють шахраї. Вони представляються офіційним представником в Україні фірми EKOMINEK (Lechma) і беруть аванс в розмірі 100%.
  Наші КОНТАКТИ

  Вага 256.0000 kg
  Бренд

  Робочий тиск, [Bar]

  Режим горіння

  Вид палива

  ККД, [%]

  Діаметр димоходу, [мм]

  Потужність [кВт]

  Притік зовнішнього повітря

  Опалювальна площа, [м²]

  Гарантія

  Піролізне горіння

  Подвійне скло

  Внутрішнє футерування

  Матеріал

  Рамка дверки

  Об'єм води, [л]

  Товщина сталі, [мм]

  Спосіб відкривання дверки

  Середня t димових газів, [°C]

  Емісія СО, [%]

  Кількість скла дверки

  Система "чисте скло"

  Форма дверки

  Відгуки

  Ще немає відгуків

  Будьте першим “Камінна топка Ekominek (Lechma) EСО W-210, 19кВт”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Не можете знайти потрібний товар?
  Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо

  Наші контакти у Львові:

  79019 м. Львів,
  вул. Замарстинівська, 45/1

  Наші контакти у Києві:

  02121 м. Київ,
  вул. Вірменська, 29 /Харківське шосе/