Камінні топки

Де можна встановити камін на дровах для опалення

Камін у приватному будинку

З камінами на дровах Lechma і Tarnava можна зробити як додаткову систему опалення так і незалежну.

Камін у готелі

За потужністю камін можна підібрати на площу навіть 900м², та встановити його у ресторані чи холі готелю.

чавунні каміни на дровах
Камін у квартирі

Якщо у Вас є власний димовий канал та індивідуальна система опалення, то ви можете встановити камін і обігрівати своє житло.

Камін у закладах громадського харчування

Окрім того, що обігрієте всі необхідні приміщення, камін створить неповторну атмосферу для Ваших клієнтів

Замовляйте
безкоштовний підрахунок
всіх матеріалів
для системи опалення від каміна

У нашому інтернет-магазині камінів ви можете купити каміни і печі як для повітряного обігріву, так і з функцією твердопаливного котла. Також можна підібрати всі необхідні комплектуючі для встановлення та обслуговування таких систем опалення.
Каміни і печі – це не розкіш, а засіб обігріву для вас та вашої сім’ї!
При виборі каміна (камінною топки) насамперед потрібно визначитись, що ви хочете отримати від каміна. Різноманіття камінів та ціновий діапазон поставлять вас перед не легким вибором.
Отже, давайте по порядку.

  1. Якщо камін потрібен виключно як елемент інтер’єру, то це може бути дешева камінна топка, або навіть електричний камін.
  2. Ретельніше потрібно підійти до цього питання у випадку, якщо каміном планується обігрівати певні приміщення (чи навіть весь будинок).

Каміни і печі на дровах для опалення будинку є різні по потужності, конструкції, дизайну та матеріалу виготовлення. Це можуть бути каміни та печі як конвекційного типу (тобто для повітряного опалення), так і з водяним контуром.

Каміни з повітряним опаленням (конвекційного типу)

Ми пропонуємо камін з повітряним опаленням від відомих європейських виробників: Tarnava, Lechma (Ekominek), Hajduk, Tarnavva Monolity.
З цими камінними топками ви можете повністю забезпечити повітряне опалення будинку.
Камінні топки Tarnava виготовлені монолітно з чавуну товщиною до 2см. З таким каміном не страшні навіть найсуворіші зими. Камін тримає тепло до 12 годин, а систему опалення від нього можна зробити таким чином, що Ви не будете залежні від електроенергії.
Завдяки високій ефективності та надійності, обладнання цих виробників може працювати як єдине джерело опалення.
Такі каміни ще називають з повітряним контуром опалення, оскільки від них тепло можна транспортувати на великі відстані, навіть 8м!

Каміни на дровах з водяним контуром

З 2008 року ми працюємо з відомим виробником камінів з водяним контуром Lechma. У 2019 році відбувся ребрендинг і каміни виготовляються під брендом EKOMINEK.
Камін з водяним контуром можна встановити як на дачі так і у житловому будинку. Він буде виконувати функцію дров’яного котла і каміна.
Камін дров’яний залишається мрією багатьох. Адже живий вогонь і потріскування дров створять теплу та затишну атмосферу у вашому домі!
Ми спеціалізуємось на камінах для опалення з 2008року. В той час коли в основному були популярні відкриті каміни чи традиційні печі, ми перші хто запропонував каміном обігрівати цілий будинок. Для більшості це було щось з області фантастики, але нам вдалося пробити цю стіну і переконати клієнтів в тому, що каміни і печі для опалення більш ефективні ніж традиціні каміни, які використовували раніше.

Печі окремостоячі

В нашому інтернет магазині великий вибір окремостоячих печей. Це опалювальні прилади, які працюють на дровах і не потребують оздоблення.

Види окремостоячих печей:

  1. Печі конвекційного типу. Це печі на дровах, які підключаються до димоходу і обігрівають ту кімнату, в якій знаходяться. Вони виготовляються з сталі чи чавуну, а бокові стінки можуть бути з каменю чи кахелю .
  2. Печі з варильною поверхнею. Це печі, на яких можна готувати їжу. Розмір варильної поверхні може бути навіть 945×600, цього достатньо навіть на дві великих каструлі. Такі печі можуть бути з духовкою.
  3. Печі з водяним контуром. Ззовні це звичайна піч на дровах, але завдяки додатковому водяному теплообміннику, який знаходиться між стінками печі, її можна підключити у водяну систему опалення і обігрівати будинок.
  4. Печі для бані і сауни. Функціональність таких печей зрозуміла. Вони можуть бути як для побутового призначення так і професійного.

Камінні портали

У нас можна замовити “камін під ключ”. Ми працюємо з українським виробником мармурових порталів, тому можемо запропонувати якісне оздоблення каміна як в класичному так і в сучасному стилі.

Додаткове обладнання

Для встановлення камінів та печей для опалення потрібне певне обладнання, яке можна купити виключно у спеціалізованому магазині. У нас є все, що потрібно для підключення як камінів повітряного опалення так і камінів з водяним контуром.
Якщо у Вас відсутній димовий канал і немає можливості встановити справжній камін на дровах,- ви можете купити електричний камін і отримати імітацію вогню.