• uk
 • ru

Каміни з водяним контуром

Фільтр товарів:
Потужність:
Варіант відкривання:
Виробник:

Відображення 1–9 з 49 результатів

Головні особливості та переваги камінів з водяним контуром

Електроенергія і газ продовжують дорожчати, тому альтернативні джерела тепла стають дедалі популярнішими. Дуже хорошим вибором у такому випадку стає тверде паливо. Багато хто помилково вважає каміни простим декоративним елементом, але сучасні рішення дозволяють використовувати їх як повноцінні опалювальні прилади. Так, одним з найефективніших джерел опалення на твердому паливі є каміни з водяним контуром. Такий пристрій дозволить не тільки обігріти будинок, а й насолодитися усіма естетичними перевагами процесу горіння.

Одні з найсучасніших і найефективніших камінів з водяним контуром пропонує польська компанія LECHMA (Ekominek). Топки цього бренду відповідають всім європейським і українським стандартам якості та безпеки.

У чому особливість камінів з водяним контуром Lechma?

 • Це поєднання класичного каміна і твердопаливного котла. Такий мікс з одного боку, дозволяє зберегти естетичний вигляд найдавнішого способу обігріву, а з іншого – має дуже високий ККД (до 88%).
 • Підключення до центральної системи опалення. Тепло, що отримується в результаті горіння дров, підігріває воду в контурі каміна, який в свою чергу передає це тепло системі центрального опалення і таким чином повноцінно обігріває будинок.
 • Безперервна експлуатація 24год/ 7днів на тиждень.
 • Гарантія від 5 до 10 років
 • Є система подачі повітря з вулиці. Це істотно підвищує ефективність.

Також, завдяки цій системі, камін не буде «красти» кисень з вашого приміщення для забезпечення процесу горіння.

8 основних переваг камінів з водяним контуром:

 1. Простота монтажу. Такий камін дуже легко вбудовується у вже існуючу систему центрального опалення. У разі ж необхідності він може стати єдиним джерелом повноцінного обігріву будинку.
 2. Висока продуктивність. Ефективність використання палива в таких камінах досить висока. ККД камінів з водяним контуром може становити навіть 88%. Їхньої потужності достатньо для того, щоб обігріти будинок площею до 350м².
 3. Довговічність. Якісна система відбору тепла, а також використання жаростійких матеріалів значно знижує теплове навантаження на пристрій і дозволяє продовжити термін його експлуатації.
 4. Економність. Використання дров для обігріву будинку дозволяє істотно знизити витрати на опалення, адже такий природний ресурс дешевший, ніж газ або електрика.
 5. Безпечність. Герметичність топки робить такий камін повністю безпечним.
 6. Багатофункціональність. За допомогою каміна з водяним контуром ви зможете не тільки обігріти будинок, а й отримати насолоду від процесу згорання дров.
 7. Автономність. Ви не залежите від подачі газу (можливо й електрики) і можете самі вирішувати, коли і як опалювати будинок. Автономні каміни з водяним контуром дуже практичні для будинків, віддалених від комунікацій.
 8. Естетичність.Каміни з водяним контуром прекрасно вписуються фактично в будь-який інтер’єр. Вони не тільки подарують тепло вашому дому, але й зроблять його більш затишним.

За допомогою камінів з водяним контуром LECHMA ви можете не тільки обігріти свій будинок, аале і створити у ньому візуальну родзинку, яка викликатиме захоплення у ваших гостей.

Принцип роботи системи каміна з водяним опаленням

Великої відмінності між принципом роботи такого типу каміна та твердопаливного котла немає, проте є суттєвий нюанс. Камін з водяним опаленням можна встановлювати у житловій кімнаті тоді, коли твердопаливні котли будуть знаходитися у спеціальному технічному приміщенні. Таким чином, встановлюючи топку з водяним контуром, ви отримуєте ефективну систему опалення та затишний камін у кімнаті.
Камін з водяним опаленням працює на дровах або брикетах, такий варіант палива є найбільш економним та зручним.

У процесі згорання палива рідина, яка знаходиться в проміжку між стінками топки, нагрівається. Нагріваючись до заданої температури, вона подається в систему розподілення гарячого водопостачання між іншими кімнатами будинку. Більш ефективний процес горіння палива забезпечує система зовнішньої подачі повітря. Такий камін також може використовуватися для підігріву побутової води, для цього необхідне встановлення накопичувального баку.
Топки для камінів з водяним контуром ви можете придбати у Львові в салонах компанії Енергозберігаючі системи або в інтернет-магазині з доставкою в інші міста України. Нашим клієнтам ми пропонуємо надійні та сучасні опалювальні системи, а також зручний та якісний сервіс.

Каміни на дровах: який вибрати?

При виборі каміна виникає достатньо багато запитань. Перш за все, вам треба визначитися з тим, яку функцію він виконуватиме – виключно естетичну чи й опалювальну. Якщо все ж таки пріоритетом є обігрів будинку, то залишається вибрати модель і правильно підібрати потужність. А саме:

 • Серія PL-190 з чавунною рамкою дверцят: Standard, Panorama,Pryzma суцільна (з гнутим призматичним склом), Pryzma роздільна (з призматичним склом з 3 частин).
 • Серія камінів у сучасному дизайні: PL-200 Exclusive і PL-190 Standard Lux
 • Серії камінів з вторинним згоранням: PL-210 Eco,PL-400 Flat, PL-500 Green SP, PL-600 Prestige, PL-500 Green XL SP
 • Серія PL-300 Tower DUO – піч-камін з водяним контуром, яку можна встановити як окремо стоячу.
 • Каміни з кутовим склом: PL-200 Exclusive SBD/SBJ, PL-500 Green SBJ, PL-500 Green XL SBJ
 • Серія кутових камінів:PL-190 Korner – корпус топки трикутної форми, потужністю тільки 8 кВт
 • А також двосторонні каміни, каміни на замовлення, згідно розмірів вашого приміщення.

Тепер все більше людей розглядають каміни на дровах не лише як предмет декору, але і як джерело обігріву. Тому важливо, щоб якість виробництва опалювального обладнання і якість використаних матеріалів була відповідною.  Це істотно впливає на ефективність обігріву, безпеку при експлуатації та термін служби.

6 основних критеріїв при виборі каміна

Якщо Ви все ж вирішили підключити камін у систему опалення, то Вам потрібно знати наступне:

 1. Опалювальну площу будинку для правильного підбору потужності каміна.
 2. Розмір димохідного каналу.
 3. Матеріал, з якого виготовлені стіни та вікна, а також товщину утеплювача для орієнтовного визначення тепловтрат будинку.
 4. Вивчити репутацію фірми-виробника, оскільки якість камінної топки є дуже важливою.
 5. Досвід роботи фірми-виробника.
 6. Реальні відгуки користувачів.

Каміни на дровах з водяним контуром виготовляють виключно зі сталі. У системі каміна може бути тиск, тому якість виконання має бути перевірена, а його потужності повинно вистачити на заплановану опалювальну площу.

Як підібрати водяний камін за потужністю?

Водяний камін центрального опалення фірми Lechma (Ekominek) може обігріти будинок площею від 60 до 400м². Його потужність підбирається з розрахунку 1кВт потужності водяного контуру на 10м² при середніх тепловтратах і висоті приміщень до 3м. У характеристиці вказана номінальна потужність, тому не потрібно брати “з запасом”. Чим краще утеплений будинок, тим менші будуть витрати на його обігрів. Наприклад, камін з тепловою потужністю 15кВт може обігріти до 180м². Також треба враховувати кількість теплих підлог, потребу в гарячій воді і т. п.

Чому постійно збільшується кількість охочих купити камін фірми Lechma (Ekominek)?

Фірма Lechma (Ekominek) – це один з відомих європейських виробників камінів на дровах. Вона існує з 1998 року. Протягом багатьох років фірма працює над удосконаленням конструкції і збільшенням ефективності. Також постійно з’являються нові моделі з сучасним дизайном.
Якість – це основний принцип фірми протягом усього часу. Контроль відбувається на усіх етапах виробництва: починаючи від сировини, закінчуючи потраплянням на склад готової продукції.
Для камінів водяного опалення фірма Lechma використовує виключно сертифіковану сталь, стійку до постійних температурних навантажень. Завдяки марці сталі і якості зварювання камін з водяним контуром Lechma можна експлуатувати у безперервному режимі: 24 години на добу – 7 днів на тиждень.
Ще на етапі розробки нової моделі камінна топка проходить дослідження в незалежній лабораторії Інституту Опалювальної Техніки в м. Лодзь. Там перевіряють пристрої на відповідність по потужності і робочому тиску.

Де купити камін з водяним контуром?

Великий вибір камінів з водяним контуром ви знайдете в інтернет-магазині Енергозберігаючі системи. Для своїх клієнтів ми підібрали якісне і надійне опалювальне обладнання та аксесуари від відомих європейських брендів. Більш детально ознайомитись з продукцією ви можете в салонах компанії у Львові та Києві, а також у каталозі нашого інтернет-магазину.

Асортимент інтернет-магазину Енергозберігаючі системи:

 • – каміни водяного опалення;
 • – топки;
 • – камінні решітки;
 • – та інші аксесуари.

Звернувшись до наших консультантів, ви зможете отримати інформацію стосовно вибору обладнання, його встановлення, розрахунку вартості його доставки та монтажу. Доставка та встановлення камінів, топок з водяним контуром здійснюються у всіх містах України.

Замовити каміни, топки та печі ви можете он-лайн на сайті
або звернутися за вказаними контактами:

Головний офісФіліал 

 79019, м. Львів

вул. Замарстинівська, 45, оф.1
тел.: +38 (032) 252 00 41
+38 (067) 60 98 574
e-mail: info@energy-safe.com.ua

Графік роботи:
 пн-пт 9.00-18.00
суб., нед. – за домовленістю

 02121, м.Київ

вул. Вірменська, 29 (10хв. ст. метро Вирлиця)

тел.: +38 (044) 562 85 86

+38 (099) 19 111 47

e-mail: kiev@energy-safe.com.ua

Графік роботи:
 пн-пт 9.00-18.00

суб., нед. – за домовленістю

Як підключити камін з водяним контуром у систему опалення?

Для встановлення каміна з водяним контуром насамперед потрібно:

 1.  Переконатися у відповідному розмірі димового каналу
 2.  Зробити подачу зовнішнього повітря до місця установки каміна
 3.  Залити цементну стяжку 10-15см

Існує декілька способів підключення каміна з водяним контуром до системи.

4 найпопулярніших способи підключення каміна з водяним контуром:

 1. Закрита система опалення (під тиском) і камін у відкритій системі. Камін підключається в систему через пластинчастий теплообмінник, який дає можливість з’єднати відкриту систему каміна (з баком відкритого типу) із закритою системою опалення. Така схема безпечніша під час відключення електрики. При закипанні тиск підвищується і вода стікає у бак і каналізацію. Працювати камін буде тільки на опалення, без ГВС.
 2. Камін підключається безпосередньо в закриту систему опалення (без теплообмінника і бака). У такому разі камінна топка має бути виготовлена із сталі завтовшки 5-6 мм. Обов’язково потрібно використати термічний захист і забезпечити безперебійне електроживлення. Також потрібно зробити резерв холодної води.
 3. Камін підключається до буферної місткості непрямого нагріву. Таким чином, отримуємо резерв теплої води як для опалення, так і для використання.
 4. Камін для опалення і гарячого водопостачання. Камін підключається в систему через  пластинчатий теплообмінник і до місткості непрямого нагріву, в якому буде вода тільки для побутового користування. Є ще безліч схем, наприклад, з сонячними колекторами, тепловими насосами і т. п

Схема підключення – каміни з водяним опаленням

У випадку з водяним каміном важливо не лише правильно його підключити, але і правильно оздобити.

Як поєднати водяний камін із звичайними обігрівальними пристроями?

Камін з водяним опаленням Lechma може працювати і як єдине джерело тепла, так і в системі з газовим або електричним котлом. Його можна підключити в звичайну систему опалення з газовим або електричним котлом.

Під час роботи каміна газовий або електричний котел автоматично вимикається. І навпаки: коли падає температура нижче встановленої – основний котел включається і підтримує комфортну температуру в приміщенні. Робоча температура води в котлі-каміні підтримується в межах 60-85*С за допомогою автоматичного управління дросельною заслонкою подачі повітря з вулиці.

Поділіться інформацією в соцмережах:
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print
Не знайшли те, що шукали?
Напишіть нам, і ми з задоволенням Вам допоможемо:
Перейти в іншу категорію товарів: