Знижка!

Камінна топка Lechma W-190 Pryzma (роздільна), 24кВт

5/5

Знята з виробництва

39,772.00 ₴

1220.00

Топка для каміна водяна PRYZMA (РОЗДІЛЬНА) W-190

Топка для каміна водяна PRYZMA від польського виробника Lechma – це унікальне поєднання сучасного ергономічного дизайну з високою продуктивністю. Придбавши такий виріб, Ви отримуєте ефективний опалювальний пристрій на більш дешевшому ніж газ чи вугілля палеві, а також приємний зовнішній вигляд природнього вогню за допомоги якого створюється затишок у приміщенні.

Топка для каміна водяна W-190 PRYZMA. Що входить в комплект:

 • Безпосередньо камінна топка вагою 222 кг номінальною потужністю 24 кВт;
 • Вмонтований у вихідний отвір димовідвідного каналу шибер;
 • Зручний піддон для попелу та інших продуктів згоряння;
 • Вмонтований у топку охолоджуючий контур;
 • Конструкція для подачі повітря із зовнішнього середовища для забезпечення процесу горіння.

Особливості моделі PRYZMA W-190

За своїми функціональними якостями, ця модель нічим не поступається моделям Panorama чи Standart. Головна відмінна риса цієї моделі – оригінальний дизайн дверцят. Вони мають призматичну (еркерну) форму та складаються з трьох окремих вставок з вогнестійкого скла. Перемички між ними зроблені з якісного чавуну та доповнюють модерний та футуристичний зовнішній вигляд фасаду каміну.

Чому варто купувати модель PRYZMA W-190:

 • Висока ефективність ККД цієї моделі складає приблизно 72%.Це дозволяє максимально ефективно використовувати паливо та отримувати приємну температуру у будинку з мінімальними витратами. Розрахунок опалювальної площі від топки йде з урахуванням 1 кВт потужності на 10 квадратних метрів. Це означає, що за допомогою такої моделі можливо опалювати навіть великі будинки до 260 м².
 • Ефектний дизайн. Завдяки оригінальній формі скла і простоті ліній модель дозволяє отримати максимально широкий огляд процесу горіння і при цьому буде органічно виглядати фактично в будь-якому інтер’єрі. У підсумку Ви отримуєте всі переваги твердопаливного котла і відкритого каміна в одному агрегаті.
 • Безпека.При грамотному монтажі системи опалення на основі камінної топки з водяним контуром, повністю усувається небезпека перегріву системи і виникнення пожежі. Користування агрегатом повністю безпечно для будь-якого типу приміщень.
 • Надійність Компанія «Енергозберігаючі системи» офіційний дилер бренду Lechma в Україні. Купуючи у нас, Ви гарантовано отримуєте товар за найвигіднішою ціною без величезних посередницьких націнок. Також надається офіційна гарантія від виробника строком на 5 років.

Для більш простого і зручного використання камінної топки PRYZMA W-190 Вам можуть знадобитися додаткові компоненти і обладнання такі як:

 •  Автоматика для зручного регулювання процесу горіння;
 •  Запобіжні клапани;
 •  Пластинчасті теплообмінники і т.д.
 •  Спеціальний захист водяного контуру від перегріву;

Придбати ці та інші необхідні комплектуючі для камінних топок Lechma Ви також можете в нашому інтернет-магазині.
Наші КОНТАКТИ

Вага 222.0000 kg
Вид палива

ККД, [%]

Діаметр димоходу, [мм]

Потужність в приміщення [кВт]

Потужність водяного контура [кВт]

Довжина поліна, см

Притік зовнішнього повітря

Опалювальна площа, [м²]

Рамка дверки

Бренд

Об'єм води, [л]

Спосіб відкривання дверки

Форма дверки

Середня t димових газів, [°C]

Емісія СО, [%]

Матеріал

Режим горіння

Потужність [кВт]

3 reviews for Камінна топка Lechma W-190 Pryzma (роздільна), 24кВт

 1. Олексій

  Ми встановлювали камін в жилій кімнаті за відсутності доступних технічних приміщень для твердопаливного котла. І залишились дуже задоволені новим каміном. Станом на 3 грудня жодного разу в сезоні не вмикали газового котла, обходимось лише каміном двічі на добу: розпалюємо зранку і ввечері (будинок утеплений зовні, тому тепло тримає). Повної закладки дров вистачає на 4-6 годин. В експлуатації поки що жодних нарікань не було. Тільки під час використання в мінімальному режимі (при закритому шибері і засувках), щоб розтягнути максимально процес горіння, дуже коптиться скло. Тому щодня спостерігати за вогнем не вдається: лише перші два-три дні після промивання скла, яке ми робимо щотижня на вихідні (спеціальні засоби для камінних шибок є в продажу). Так що прошу покупців зважати на цей недолік. Також побажання до фірми: одразу пропонувати клієнтам поставити безперебійник, адже після першого ж вечірнього відключення електроенергії камін почав закипати впродовж 30 хвилин, довелось терміново вмикати генератор. А якби нікого не було вдома? Тому вже наступного дня ми замовили безперебійник з акумулятором великої ємності. Гадаю, логічно одразу пропонувати покупцям. Також рекомендую одразу ставити сигналізатор CO для власного заспокоєння. А так взагалі ми дуже задоволені!
  ______________________________________________________________________
  _________________________________________________
  Адміністратор:
  Олексій, ми вдячні Вам за приємні для нас слова. Лише, хочемо зауважити, що система підключення Вашого каміна є відкритою, отже вона є повністю захищеною від вимкнення електроенергії. Під час закипання каміна спрацьовують засоби захисту, які запобігають виникненню аварійної ситуації. Єдиним негативним моментом при вимкненні електроенергії буде те, що робота каміна буде припинена.
  Безперебійник ми наполегливо рекомендуємо придбати у випадку підключення каміна напряму у закриту систему опалення.

 2. Тарас

  задоволений комунікацією з менеджером компанії на етапі проектування каміну з водяним контуром та складання відповідної комерційної пропозиції. такі ж позитивні враження від роботи майстрів, що займалися безпосереднім встановленням обладнання.

 3. Олеся Васильків

  Придбали цю модель. Маємо 2 вдалих сезона опалення площі 300+ кв.м. Про естетичне задоволення навіть розказувати не буду. 🙂

  Топка може працювати і в режимі “для красоти”, і в системі опалення будинку — зиму 2015-2016 відпрацювала фактично самостійно. 2 повних завантаження в день — температура в домі 18-20 град. тримається. Газовий котел (зима 2015-2016) вмикали лише на один тиждень у січні, між Різдвом та Водохрещею, і то тільки тому, що набридло дрова постійно носити. Авар. ситуацію (без електрики) топка витримала.
  За 2 сезона наполовину злизався шуруп (алюміній – ?), на який дверцята закриваються. Ще сезон — і потрібна буде заміна.

  По сумі якостей — відмінний девайс.

  Окремо хочу відзначити і подякувати за бездоганний сервіс, наданий продавцем. Майстри встановили систему швидко і якісно.

  Рекомендую.

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо