Камінна топка Ekominek (Lechma) W-210 ECO, 14кВт

5/5
 • Камінна топка з водяним контуром
 • Система “чисте скло”
 • Вторинна подача повітря
 • Потужність 14кВт

Габаритні розміри

66,830.00 ₴

2050.00

Топка з водяним контуром W-210 ECO/SP – це найпопулярніша модель серед всього асортименту камінів з водяним контуром від польського виробника Lechma (Ecominek). Вона може опалювати будинок площею до 150м². Якщо Вам потрібно опалювати площу до 200м², то можете переглянути аналогічну модель каміна потужністю 19кВт

Топка з водяним контуром – що це таке?

Камінна топка з вторинним згоранням – це вставка для каміна (камінна топка) з водяним контуром, в якій є верхня подача повітря для горіння. Таким чином згорають не тільки дрова, але й гази, які виділяються у процесі горіння. Це відбувається в верхній частині топочної камери.

Топка з водяним контуром і її переваги:

 • Максимальне згорання дров
 • Високий коефіцієнт корисної дії
 • Низька кількість СO у вихідних газах
 • Горіння наближено до піролізного

Топка з водяним контуром W-210 ECO/SP

Це камін, який можна підключити до існуючої системи опалення. Після того, як Ви в ньому розпалил і температура води стала відповідною до встановленої, газовий чи електричний котел відключається автоматично. Таким чином дрова не будуть згорати просто так. Камін буде горіти як для обігріву будинку так і для естетичного задоволення.

Запитаєте навіщо вам камін з водяною сорочкою?

Чи потрібно спалювати дрова лише ради естетичного задоволення? Може варто поєднати приємне з корисним?
Камін з водяною сорочкою дасть можливість і спостерігати за палаючими дровами і, одночасно, забезпечить обігрів всього будинку.

Чим відрізняється модель W-210 ECO  від, наприклад, W-200 Exclusive?

Модель W-210 ECO – це перша камінна топка в асортименті фірми Lechma, котра відповідає європейським стандартам з екологічних вимог. За рахунок того, що камін W-210 ECO піролізного горіння, гази виходять з каміну з нижчою температурою ніж у звичайному каміні, і нижчим вмістом СО, що відповідає новим європейським вимогам.

Як працює камін з водяною сорочкою?

В каміні з водяною сорочкою є певний об’єм води (чи незамерзаючої рідини), котра нагрівається при горінні дров і передає тепло в систему опалення: радіатори, теплі підлоги і т.п.
При підключенні використовується додаткове обладнання, яке служитиме як захист системи при перегріві. Перегрів може статись, наприклад, при відключення електроенергії. Щоб запобігти цьому встановлюють: розширювальний бачок, термозахист, запобіжний клапан.

Що входить в основну комплектацію?

 • стійка під камін;
 • охолоджуючий контур;
 • два скла в дверці;
 • шамот, яким викладена камера горіння.

Де можна купити водяний камін в Україні?

Купити водяний камін Лехма можна в офіційного представника за адресою: КОНТАКТИ
Доставка камінних топок безкоштовна на склад перевізника у Вашому місті!
Зверніть увагу!
Гарантія 5-6 років надається виробником, якщо камін придбаний у офіційного представника фірми Lechma в Україні.
До цієї моделі каміна можна замовити камінний портал з мармуру від українського виробника “Браво”
Обережно шахраї! Ми як офіційний (ексклюзивний) представник фірми Lechma в Україні попереджаємо, що на території України діють шахраї. Вони представляються офіційним представником в Україні фірми Lechma і беруть аванс в розмірі 100%.
Наші КОНТАКТИ

Вага 256.0000 kg
Бренд

Потужність [кВт]

Робочий тиск, [Bar]

Режим горіння

Вид палива

ККД, [%]

Діаметр димоходу, [мм]

Потужність в приміщення [кВт]

Потужність водяного контура [кВт]

Притік зовнішнього повітря

Опалювальна площа, [м²]

Гарантія

Піролізне горіння

Подвійне скло

Внутрішнє футерування

Матеріал

Рамка дверки

Об'єм води, [л]

Товщина сталі, [мм]

Спосіб відкривання дверки

Форма дверки

Середня t димових газів, [°C]

Емісія СО, [%]

Кількість скла дверки

Система "чисте скло"

3 reviews for Камінна топка Ekominek (Lechma) W-210 ECO, 14кВт

 1. Вячеслав Горбенко

  Для начала ОЧЕНЬ ДОВОЛЕН.
  Кому интересно – по подробнее)
  1. Выбор пал на эту модель не сразу, рассматривали вариант бюджетные но ни разу не пожалели. Прочитав много статей, и проведя не один час в поиске оптимального решения выбор пал на Lechma. Т.к. камин расположен у наружной стены, что не есть правильно но против дизайна не попрёшь…, нужен был камин с водяной рубашкой, для достижения наибольшей производительности. В итоге отопление + гвс за 2-3 часа.
  2. Изначально – мечта, которая воплотилась с пользой. Сложно сказать об экономии… камин+оснастка+обшивка= хорошая евробляха (я о машинах) Но +100 к интерьеру, +1000 к счастью и эмоциям рядом сним.
  3. Альтернативный источник отопления ( за главный тоже может быть, но для супер фанатов) Хоть и под Киевом но часто отключают электричество, а так спокоен, что и согреюсь и помоюсь если что.
  4. Про работу. Честно – немного стремно было давать 2к евро в замен на выписанный чек и ждать 2 месяца, и ещё 2 недели (наша таможня наша гордость), + у ребят машина поломалась по дороге (везли из Львова) и ещё на пол-дня задержались. Но с верой и терпением – дождался. Ребята – профессионалы. Сделали все без лишних вопросов и проблем. Предупреждаю – делают 2 дня т.е. им надо ночевать на объекте, но и тут у них всё с собой)))
  5. Эксплуатация. По началу система управления, электроника, может показаться сложной. Но все очень просто интуитивно понятно, и как оказалось, что-бы сделать что-то не так(перегреть) – надо постараться.
  Пользуемся с осени 2018 раз-два в неделю. Наверно что-бы дать полный отчет надо попользоваться несколько лет но пока ВСЕ ОТЛИЧНО. Спасибо команде, т.к. облицовку делали тоже они (или их компаньоны) .

 2. Святослав

  Реально качественный товар и сервис. Начну с того, что очень отзывчивые консультанты, порекомендовали нам этот камин, а на него как раз была хорошая скидка, потому мы без слов взяли этот камин и он уже верой и правдой служит нам почти год, пока никаких проблем не было. Парням монтажникам отдельный респект, доставили и установили все очень качественно и в краткие сроки. Спасибо вам за проделанную работу и за то, что делаете ее качественно.

 3. ИгорьВ

  Удачно купил камин ЭКО по скидке во время выставки. Наталья Игнатюк, професионально помогла с советами и рекомендациями. Принял решение устанавливать с их мастерами из Львова. Приехали, четко, все быстро сделали. Доволен, а время покажет надежность, отпишу еще раз. Хорошая фирма и хорошие мастера!

Show reviews in all languages (6)

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо