0Корзина
0 orders

Камінна топка Ekominek (Lechma) W-210 ECO, 14кВт

 • Камінна топка з водяним контуром
 • Система "чисте скло"
 • Вторинна подача повітря
 • потужність 14кВт

габаритні розміри

2 050.00€
Виробник:
Наявність:
На складі
Топка з водяним контуром W-210 ECO / SP - це найпопулярніша модель серед всього асортименту камінів з водяним контуром від польського виробника Lechma (Ecominek). Вона може опалювати будинок площею до 150м². Якщо Вам потрібно опалювати площу до 200 м², то можете подивитися аналогічну модель каміна потужністю 19кВт .

Камін-котел з водяним контуром - що це таке?

Камінна топка з вторинним дожигом - це вставка для каміна (камінна топка) з водяним контуром, в якій є верхня подача повітря для горіння. Таким чином згоряють не тільки дрова, а й гази. Це відбувається у верхній частині топкової камери.

Топка з водяним контуром і його переваги:

 • Максимальне згоряння дров
 • Високий коефіцієнт корисної дії
 • Низька кількість СO у вихідних газах
 • Горіння майже як Піролізне

Камін-котел з водяним контуром W-210 ECO / SP

Це камін, який можна підключити до існуючої системи опалення. Ви підпалює дрова в каміні і після досягнення потрібної температури газовий або електричний котел відключається автоматично. Таким чином дрова НЕ будуть згоряти просто так. Камін буде горіти як для обігріву будинку так і для естетичного задоволення.

Запитайте навіщо вам камін з водяною сорочкою?

Чи потрібно спалювати дрова лише заради естетичного задоволення? Може варто поєднати приємне з корисним? Камін з водяною сорочкою дасть можливість і спостерігати за палаючими дровами і, одночасно, обігрівати весь будинок.

Чим відрізняється модель W - 210 ECO від, наприклад, W - 200 Exclusive?

Модель W - 210 ECO - це перша камінна топка в асортименті фірми Lechma, яка відповідає європейськими стандартами по екологічним вимогам. За рахунок того, що камін W - 210 ECO піролізного горіння, гази виходять з більш низькою температурою ніж в звичайному каміні, і нижчим вмістом СО, що відповідає новим Европейське вимогам.

Як працює камін з водяною сорочкою?

В каміні з водяною сорочкою є певний обсяг води (незамерзаючої рідини), яка нагрівається при горінні дров і передає тепло в систему опалення: радіатори, теплі підлоги і т. П. При підключенні використовується додаткове обладнання, яке буде служити як захист системи при перегріванні. А саме: росшірітельний бак, термозахист, запобіжний клапан.

Що входить в основну комплектацію?

 • ніжки під топку;
 • охолоджуючий контур;
 • подвійне скло;
 • шамот, яким викладена топкова камера.

Де можна купити камін-котел з водяним контуром в Україні?

Купити водяний камін Лехма можна у офіційного представника за адресою: Наші КОНТАКТИ Зверніть увагу! Гарантія 5-6 років надається виробником, якщо камін придбаний у офіційного представника фірми Lechma в Україні. Доставка камінних топок безкоштовно на склад перевізника у Вашому місті! Обережно шахраї! Ми як офіційний (ексклюзивний) представник фірми Lechma в Україні попереджаємо, що на території України діють шахраї. Вони представляються офіційним представником в Україні фірми Lechma і беруть аванс в розмірі 100%.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари