Металева решітка – це естетичне прикриття виходів теплого повітря з каміна. Монтується в оздоблені каміна. До цього часу в нашій пропозиції були тільки моделі решіток масового виробництва.

Сьогодні ми пропонуємо унікальний продукт – ФОТО решітка.

Винятковість решітки полягає в тому, що на неї можна нанести будь-яке зображення чи фотографію. Після обробки спеціальною комп’ютерною програмою, технологічній імплементації і виконанню за допомогою вибивання декількох тисяч різної величини отворів – ми отримуємо металеву решітку  з фото, абсолютно індивідуальну і неповторну.

Завдяки сучасній формі і колористиці, фоторешітка може ідеально доповнювати інтер’єр. Фоторешітки були запроектовані з думкою про Клієнтів, які ставлять акцент на індивідуальність та елегантність свого помешкання.

Або хочуть, щоб решітка була не просто необхідним елементом каміна, але й окрасою.

Параметри: 362х252мм; 442х306мм          

Як купити решітку для каміна?

Купити решітку для каміна Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Якщо у Вас є можливість відвідати місто Львів або Київ, будемо раді бачити Вас за адресою: м Київ, вул. Вірменська, 29 м Львів, вул. Замарстинівська, 45, офіс 1

Ознайомитися з повним асортиментом товару – камінні решітки

            

Вага 0.0000 kg
Колір

,

Розмір решітки Darco, мм
Серія решіток

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Камінні фоторешітка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо