Каміни з мармуру

Камінні портали

Камінні портали – це можливість прикрасити дров’яний камін і зробити його не тільки джерелом тепла в будинку, але і оригінальним дизайнерським доповненням до інтер’єру. Технічно портал представляє собою готовий декоративний короб, яким обробляють камінну топку. Завдяки покупці камінної топки потрібного дизайну, матеріалу, конструкції можна повністю вирішити, наскільки гармонійно і природно камін впишеться в інтер’єр. Наша компанія пропонує найпрестижніший вид обробки – облицювання каміна з натурального мармуру.

Камінні портали з мармуру: переваги та особливості

Каміни з мармуру відрізняються унікальним поєднанням зразкових експлуатаційних характеристик і елегантного дизайну. На відміну від цегли і більшості штучних матеріалів, мармур практично не нагрівається, що робить його більш безпечним в експлуатації, особливо, якщо в будинку є діти і домашні тварини. Рекордна міцність і термостійкість дозволяє камінам з облицюванням з мармуру зберігати вид нового навіть через кілька років активної експлуатації.
Досконалість прямих ліній, колірний мінімалізм, відсутність хитромудрого декору дозволяє мармуровим порталам органічно вписуватися в будь-який сучасний дизайнерський напрямок, від хай-тека і лофт до скандинавського стилю.

У поєднанні з електрокамінами і передовими моделями дров’яних топок, такі портали відмінно виглядають навіть у квартирі.
У порівнянні з цегляними, дерев’яними, гіпсокартонними та іншими виробами, мармурові камінні портали мають наступні переваги:

  • Виражений стиль – натуральний камінь завжди виглядає більш грунтовно і шикарно, ніж штучні матеріали.
  • Повна екологічність. Зважаючи на відсутність клею і зовнішніх покриттів мармур абсолютно безпечний навіть при високому нагріванні.
  • Довговічність. Мармур – практично вічний матеріал, який буде виглядати як новий навіть через десятки років.
  • Невибагливий у догляді і експлуатації. Вибираючи для каміна портал з мармуру, ви зможете забути про додаткову обробку і складному догляді за матеріалом.

Каміни з мармуру від компанії “Браво”

Значна виробнича база і співробітництво з провідними постачальниками мармуру в Європі дозволяє нам пропонувати велику лінійку моделей камінних порталів за оптимальною ціною в Україні.

Вирішивши підібрати портал для каміна і купити його в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте цілий ряд переваг:

  • ✓ Тільки найякісніший мармур виробництва Іспанії, Італії та Греції.
  • ✓ Величезний вибір дизайнерських рішень в сучасному, англійською та французькою стилі.
  • ✓ Більше 20 видів мармуру в різних колірних рішеннях для доповнення будь-якого інтер’єру.

Зразки мармуру

  • ✓ Десятки готових моделей в стандартних розмірах, а також можливість замовити камінний портал за індивідуальним дизайном, спеціально під ваше приміщення і характеристики камінної топки.
  • ✓  Можливість замовити окремо елементи дизайну для камінної топки, в тому числі, дерев’яну або мармурову полицю.
  • ✓ Одні з найбільш конкурентних, доступних цін в Україні.

Наші камінні топки будуть елегантно виглядати в абсолютно будь-якому приміщенні. Зробіть електричний або дров’яної камін головним дизайнерським акцентом в будинку – зв’яжіться з нашими фахівцями, щоб уточнити габарити камінних порталів і замовити оптимальну модель з доставкою по Україні!

Залиште свій № телефону і ми допоможемо Вам підібрати камін: