Камінні решітки

Фільтрувати за:
Виберіть розмір решітки (серія Ventlab):
Виберіть розмір касети (решітка Ventlab):
Виберіть розмір касети (решітка Darco Standard):
Діаметр:
Розмір, мм:
Бренд:

У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлені вентиляційні решітки для каміна в широкому асортименті. Ви можете підібрати цей аксесуар до свого каміна в різному дизайні.
Решітки для каміна, окрім своєї декоративної функції, також виконують функцію теплозбірника, який заводить холодне повітря в камін і виводить гаряче. Решітки для камінів від виробника Darco виконані з міцного металу, мають оригінальний дизайн і витримують температуру 180°C.

Вентиляційні решітки для каміна. Особливості підбору

Правильно підібрані решітки можуть збільшити ефективність тепловіддачі каміна. Як правило, в каміні встановлюються 6 вентиляційних решіток, одна з яких розташовується нижче топки. Кожна з решіток виконує свою функцію. Нижня – забір холодного повітря, верхні- виведення в приміщення вже нагрітого.

Правильне встановлення решіток у каміні може збільшити його тепловіддачу в приміщенні на 15 – 25 %. На сторінках нашого інтернет-магазину ви знайдете решітки для камінів різного дизайну, як класичного, так і сучасного. Замовити необхідний вам товар ви можете онлайн на сайті або зв’язавшись з менеджерами компанії. Доставка замовлень здійснюється кур’єрськими службами по Україні.