Чавунні камінні топки

Фільтр товарів:
Потужність, кВт:
Матеріал виготовлення:
Виробник:
Відкривання дверки:

Showing 1–9 of 55 results

Чавунні каміни виготовлені монолітно, з товщиною чавуну до 2см – це запорука безпечного обігріву Вашого будинку!

Чавунні каміни топки Tarnava для опалення всього будинку

Камін здавна був популярним способом опалення приміщення. Втім, з появою більш сучасних котлів та печей, його почали вважати скоріш декоративним елементом. Чавунні каміни топки Tarnava розвіяли цей міф.
Обирайте монолітний чавунний камін сьогодні, а заощаджуйте вже завтра!
З допомогою новітніх чавунних топок можна не тільки насолоджуватися відкритим вогнем, не переживаючи при цьому за пожежну безпеку, але й ефективно опалювати навіть великий будинок. При цьому вам вдасться заощадити, адже дрова значно дешевші, ніж газ, мазут чи електроенергія.

Чавунні каміни топки тривалого горіння

Основні переваги чавунних топок Tarnava (Monolity):

 • Термостійкість. Чавун дуже добре витримує навіть надзвичайно високі температури і при цьому не деформується.
 • Висока теплоємність і теплопровідність. Завдяки цим особливостям безперервний процес горіння в чавунних топках значно довший. При цьому вони повільніше віддають тепло, ніж сталеві камінні топки чи відкриті каміни (т.з. “англійські каміни”).
 • Довговічність. Чавунна камінна топка Tarnava (Monolity) буде служити багато десятиліть. При цьому вона не втратить своїх експлуатаційних якостей і не деформується.

Уже давно одними з лідерів на ринку виробництва монолітних чавунних топок є такі польські компанії як ТАRNAVA та Monolity (на початку діяльності це була одна фірма). Завдяки бездоганній якості і використанню новітніх технологій, і їх вироби користуються величезною популярністю в Європі і за її межами.

Особливості чавунної монолітної камінної топки:

Головна відмінність монолітних камінних топок Тарнава – це конструкція, яку виливають як один суцільний елемент.
Усі інші чавунні камінні топки збірні.  У них обов’язково використовують ущільнювач, який з часом втрачає еластичність і порушується герметичність корпусу камінної топки.
Монолітна конструкція забезпечує абсолютну герметичність упродовж тривалого періоду використання, що підтверджується 10-річною гарантією від виробника.

Чому обирають камін чавунний на дровах?

 • ✓ Чавунний камін на дровах не лише прикрасить ваше помешкання, але й послужить альтернативним опалювальним обладнанням у будинку, площею до 220м2.
 • ✓ Це доцільно для повітряного обігріву приміщень, до яких неможливо підвести централізоване опалення або проблемно підключити газовий обігрівач.
 • ✓ Рекомендується для економії витрат на традиційні енергоносії.
 • ✓ Автономність. Монолітні каміни топки можуть ефективно обігрівати будинок без підключення до електромережі.

8 причин купити камін для дому на дровах чавунний ТАRNAVA:

 1. Герметичність. Завдяки унікальній шведській технології лиття утворюється цілісна конструкція без стиків і болтів. Це дозволяє відмовитися від використання різного роду ущільнювачів для герметизації топки.
 2. Індивідуальний підбір дверцят для кожного виробу. Завдяки цьому можна відмовитися від використання ущільнювача.
 3. Тривалий процес горіння. Завдяки функціональним особливостям, в чавунну камінну топку Tarnava достатньо завантажити дрова 1 раз на 8-12 годин. Це дозволить вам істотно заощадити на паливі.
 4. Використання якісного чавуну завтовшки від 8 до 18мм.
 5. Додаткові внутрішні і зовнішні ребра для збільшення площі теплообміну. Завдяки цій особливості монолітних камінів TARNAVA мінімізується розтрата тепла через димохід.
 6. Величезний модельний ряд. Широкий вибір камінних топок потужністю від 12 до 21кВт допоможе з легкістю вибрати варіант саме для вас.
 7. Наявність системи “Чисте скло”. Завдяки їй на склі дверцят топки не осідатимуть кіптява і інші продукти згорання і воно завжди виглядатиме естетично.
 8. Надійність. Продукція компанії TARNAVA має усі необхідні сертифікати якості і виготовлена за європейськими правилами безпеки. Тому на кожну камінну топку надається гарантія – 10 років.

Якщо купити чавунну камінну топку виробництва Tarnava, то вона буде обігрівати не лише кімнату, в якій розташована, але і увесь будинок.
Технологічну основу каміна складають два кола повітряної циркуляції: для згорання (первинне коло) і нагрівання (вторинне).

Первинне коло повітряної циркуляції:

Це зовнішнє повітря, що надходить в камеру топки з вулиці. Воно дозволяє забезпечити процес горіння дров. Також використовується при роботі системи очищення скла. Після того, як дрова повністю згорають, продукти згоряння виходять у вигляді диму по каналу димаря.

Вторинне коло повітряної циркуляції:

У даному випадку система не використовує повітряні потоки для горіння. Це кімнатне повітря, яке використовується для обігріву будинку. Його подача здійснюється з приміщення таким чином, що воно уникає змішування із зовнішніми холодними повітряними масами для горіння. Повітряні маси, будучи підігрітими від корпусу топки, збираються в повітряній камері, після чого розподіляються по інших приміщеннях за допомогою системи повітропроводів. Далі, при охолодженні, вони повертаються до каміна.
У кожній моделі топок Tarnava передбачається можливість підключення зовнішнього повітря.

Підбираємо камінну топку грамотно:

При виборі чавунної камінної топки Tarnava для опалення будинку повітрям треба врахувати показник потужності.
Він розраховується згідно площі опалювального приміщення. Основою розрахунку є 1 кВт на 10 м2 за умови середніх тепловтрат і висоті кімнатного простору не більше 3 метрів.
Але такий метод дуже неточний і легко можна припуститися помилки, тому краще зверніться за порадою до наших консультантів.
Топки, представлені в модельному ряду Tarnava, розділяються виробником на 6 серій залежно від конструкції корпусу:

 • Professional Max (сучасна серія потужністю 12,15,18,21 кВт)
 • Professional (традиційна серія потужністю 18, 21 кВт)
 • Maestro (широкоформатна серія потужністю 19кВт)
 • Classic (традиційна серія потужністю 16 кВт)
 • Classic Max (кутові чавунні топки потужністю 17 кВт)
 • Universal (камінні касети потужністю 12, 14 кВт).

Топки кожної серії відрізняються принциповими модифікаціями дверних конструкцій.
Пропозиція компанії регулярно поповнюється новими моделями камінних топок, що мають різну теплову потужність і різноманітний дизайн. Це дозволяє істотно полегшити підбір моделі до конкретного інтер’єру і площі опалення.

Монтаж та введення в експлуатацію чавунних топок для камінів

Камін чавунний є для багатьох дуже вдалою альтернативою газовому опаленню, адже такий метод обігріву приміщень набагато економніший і ефективніший.
Багато в чому надійність і продуктивність роботи каміна залежить від встановленої в ньому чавунної топки.
Топка чавунна може встановлюватися самостійно покупцем або командою фахівців.
Звичайно, в обох випадках повинні виконуватися усі правила і рекомендації виробника з монтажу устаткування.
Топки камінні чавунні, які представлені на цій сторінці нашого інтернет-магазину, мають усі необхідні інструкції їх монтажу. Проте, наші менеджери-консультанти завжди готові надати вам кваліфіковану консультацію з встановлення топки. Звертайтеся до нас з будь-якими запитаннями, що стосуються підбору обладнання, його монтажу, розрахунку вартості, робіт по встановленню камінів.

Тільки у нас можна купити чавунну камінну топку за ціною виробника.
Енергозберігаючі системи-офіційний представник бренду ТАRNAVA на території України.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо