Чавунні каміни

Фільтр товарів:
Потужність, кВт:
Форма скла:
Виробник:
Конфігурація:
Відкривання дверки:

Всього 9 товару

Чавунні каміни Tarnava для опалення всього будинку

Камін здавна був популярним способом опалення приміщення. Втім, з появою більш сучасних котлів та печей, його почали вважати скоріш декоративним елементом. Чавунні каміни Tarnava розвіяли цей міф.
Обирайте монолітний чавунний камін сьогодні, а заощаджуйте вже завтра!
З допомогою новітніх чавунних топок можна не тільки насолоджуватися відкритим вогнем, не переживаючи при цьому за пожежну безпеку, але й ефективно опалювати навіть великий будинок. При цьому вам вдасться заощадити, адже дрова значно дешевші, аніж газ, мазут чи електроенергія.

Чавунні каміни тривалого горіння – основні переваги чавунних топок Tarnava (Monolity):

 • Термостійкість. Чавун прекрасно витримує навіть надзвичайно високі температури і при цьому не деформується.
 • Висока теплоємність і теплопровідність. Завдяки цим особливостям безперервний процес горіння в чавунних топках значно довший. При цьому вони повільніше віддають тепло, ніж сталеві камінні топки чи відкриті каміни (т.за “англійські каміни”).
 • Довговічність. Чавунна камінна топка Tarnava (Monolity) буде служити багато десятиліть. При цьому вона не втратить своїх експлуатаційних якостей і не деформується.

Уже давно одним з лідерів на ринку виробництва монолітних чавунних топок є такі польські компанії як ТАRNAVA та Monolity (на початку діяльності це була одна фірма). Завдяки бездоганній якості і використанню новітніх технологій її вироби користуються величезною популярністю в Європі і за її межами.

Особливості чавунної монолітної камінної топки:

Головна відмінність монолітних камінних топок Тарнава – це конструкція, яку виливають як один суцільний елемент.
Всі інші чавунні камінні топки збірні.  У них обов’язково використовують ущільнювач, який з часом втрачає еластичність і порушується герметичність корпусу камінної топки.
Монолітна конструкція забезпечує абсолютну герметичність упродовж тривалого періоду використання, що підтверджується 10 річною гарантією від виробника.

Чому обирають камін чавунний на дровах?

 • Чавунний камін на дровах не лише прикрасить ваше помешкання, але і послужить альтернативним опалювальним обладнанням у будинку, площею до 220м2.
 • Це доцільно для повітряного обігріву приміщень, до яких неможливо підвести централізоване опалення або проблемно підключити газовий обігрівач.
 • Рекомендується для економії витрат на традиційні енергоносії.
 • Автономність. Монолітні каміни можуть ефективно обігрівати будинок без підключення до електромережі.

8 причин купити камін для дому на дровах чавунний ТАRNAVA:

 1. Герметичність. Завдяки унікальній шведській технології лиття утворюється цілісна конструкція без стиків і болтів. Це дозволяє відмовитися від використання різного роду ущільнювачів для герметизації топки.
 2. Індивідуальний підбір дверки під кожен виріб. Завдяки цьому можна відмовитися від використання ущільнювача.
 3. Тривалий процес горіння. Завдяки функціональним особливостям, в чавунну камінну топку Tarnava достатньо завантажити дров 1 раз на 8-12 годин. Це дозволить вам істотно заощадити на дровах.
 4. Використання якісного чавуну завтовшки від 8 до 18 мм
 5. Додаткові внутрішні і зовнішні ребра для збільшення площі теплообміну. Завдяки цій особливості монолітних камінів TARNAVA мінімізується розтрата тепла через димохід.
 6. Величезний модельний ряд. Широкий вибір камінних топок потужністю від 12 до 21кВт допоможе з легкістю вибрати варіант саме під ваші запити.
 7. Наявність системи “Чисте скло”. Завдяки їй на склі дверець топки не осідатимуть кіптява і інші продукти згорання, і воно завжди виглядатиме естетично.
 8. Надійність. Продукція компанії TARNAVA має усі необхідні сертифікати якості і виготовлена за європейськими правилами безпеки. Тому на кожну камінну топку надається гарантія – 10 років.
  У нас можна купити чавунну камінну за ціною виробника.
  Енергозберігаючі системи- офіційний представник бренду ТАRNAVA на території України.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо