Сталеві каміни

Фільтр товарів:
Потужність, кВт:
Матеріал виготовлення:
Конструкція каміна:

Showing 1–9 of 80 results

Сталеві каміни – живий вогонь у Вашому будинку!

Сучасні сталеві каміни – це справжній живий вогонь з можливістю нагрівання повітря в декількох приміщеннях. Асортимент сталевих камінів по дизайну досить великий. Ви без проблем можете вибрати той камін, який вам до вподоби та підходить до інтер’єру.

Чому вибирають сталеві камінні топки?

Ми пропонуємо сталеві каміни 2-ох польських виробників Lechma (Ekominek) та Hajduk.

Такі каміни можуть бути різні по конфігурації: з рівним склом, кутові камінні топки (двосторонні), трьохсторонні та тунельні. Також їх можна замовити за індивідуальними параметрами.

Сталь – це матеріал, який швидко нагрівається і так само швидко віддає тепло. За цим показником камінні топки сталеві мають перевагу перед чавунними. Якщо Ви ставите завдання швидко нагріти приміщення – вибирайте сталеву камінну топку.
Але по теплоємності сталеві каміни поступаються чавунним.

Для того, щоб сталева камінна топка утримувала тепло довше, її камеру горіння викладають акумулюючим матеріалом (шамот, вермикуліт або жаробетон).

Зазвичай, це каміни з великими дверцятами з термостійким склом. Відкривання дверки може бути бокове або вертикальне (гільйотина).
Усі пропоновані нами сталеві каміни мають подачу зовнішнього повітря для горіння, що запобігає спалюванню кисню з приміщення.

Переваги та недоліки сталевих камінів

Переваги:

 • ✦ великий вибір моделей за дизайном та розміром;
 • ✦ швидко нагрівається і віддає тепло.

Недоліки:

 • ✦  Сталь – це матеріал, який не акумулює тепло.
 • ✦ Потребує додаткових акумуляційних елементів. При шамотному чи вермикулітному футеруванні сталеві камінні топки утримують тепло до 5-6 годин (для порівняння: чавунна камінна топка з товщиною чавуна 1-2 см, буде утримувати тепло до 8-12 годин).

Як працює камін встановлений у приватний будинок

Монтаж каміна можна зробити як у приватному будинку, так і у квартирі (за умови власного димохідного каналу).
Сталева камінна топка обігріває приміщення за тим же принципом, що і чавунна. Холодне кімнатне повітря нагрівається, піднімається вгору, накопичується в тепловій камері і після цього нагріте виходить через решітки. Таким чином можна обігрівати не лише кімнату, в якій розташований камін, але й інші приміщення будинку.

Що таке “камін з закритою топкою” або “закритий камін”

Відомо, що раніше будували тільки відкриті каміни, які були малоефективними. Потім почали використовувати дверцята, які покращували опалювальну можливість каміна. Таким чином вдалося досягнути ККД до 25%.
Тільки останні 15-20 років почали встановлювати повністю закритий камін. Тобто встановлюється камінна топка з скляними дверцятами, які оздоблюються порталом. Через скло ви зможете дивитися на вогонь. ККД такого каміна буде вищим,ніж у старіших моделях, проте він буде залежати вже від самої камінної топки. Для того, щоб отримати високий коефіцієнт корисної дії каміна, потрібно встановити камін з закритою топкою. Він має бути герметичний та виготовлений з якісних матеріалів, які не прогорають після першого опалювального сезону.

Як правильно вибрати закритий камін із сталі

Вибираючи камін з закритою топкою, потрібно врахувати певні характеристики камінної топки:

 1. Камінна топка має бути розрахована на безперервну експлуатацію.
 2. Має бути можливість підведення зовнішнього повітря безпосередньо в камеру горіння ( 1кг дров спалює 8м³ кисню).

Якими мають бути каміни з металу

 1. Камін має бути виготовлений з вогнетривкої сталі, яка  витримує високі температурні навантаження.
 2. Товщина металу повинна бути не менша 4 мм.
 3. Внутрішня частина камери горіння має бути футерована шамотом чи жаробетоном.

Отже, в першу чергу треба переконатися в якості камінної топки, починаючи від марки сталі і закінчуючи якістю виконання.

Як купити камін, не виходячи з дому

Ви можете купити камін в наших салонах у Києві та Львові, де є виставкові зали.
Якщо ви знаходитесь у будь-якому іншому місті, ми здійснюємо безкоштовну доставку камінів по Україні такими транспортними перевізниками як Нова Пошта, Інтайм, Делівері та ін. Вже через 1-2 дні ви зможете отримати своє замовлення. Безкоштовна доставка може бути тільки на склад перевізника. Адресна доставка відбувається вже за рахунок покупця.

Чому варто купити камін саме у нас?

 1. Ми, як компанія “Енергозберігаючі системи” є найбільшим, вузькоспеціалізованим інтернет-магазином в Україні, який не тільки продає, а й монтує системи опалення від каміна. Наші фахівці працюють по усій території України.
 2. У нас практично завжди є в наявності сталеві каміни та все додаткове обладнання, необхідне для монтажу каміна.
 3. Доступні ціни і незмінно висока якість.
 4. Доставка по всій Україні!

Ви не помилитеся у виборі каміна, якщо довіритеся фахівцям нашої компанії!

Адже від цього вибору залежить буквально все: і естетичність вашого каміна, і ефективність його роботи, і зручність та безпечність у використанні.

Монтаж каміна для повітряного опалення

Монтаж каміна  може бути виконаний самостійно при суворому дотриманні рекомендацій виробника або спеціально навченою бригадою професіоналів.

Відвідавши наш салон або зв’язавшись по телефону з нашим фахівцем, Ви отримаєте необхідну консультацію з питань, що стосуються встановлення каміна. Ми безкоштовно складемо кошторис додаткового обладнання для усієї повітряної системи опалення.

Ми обов’язково знайдемо для вас оптимальне рішення за усіма параметрами!
Для отримання детальної інформації дзвоніть:
+38(097)-329-58-86 (м. Львів), +38(099)-191-1147 (м. Київ)

Ви переконаєтесь – кращі топки камінні тільки у нас!!!

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо