Комерційна банна піч Теплодар Русь 18 ЛНЗП

5/5
 • Матеріал топки: нерж.сталь.
 • Розміри В/Ш/Д, мм: 816/338/588мм
 • Додаткова функція: нагрів води.
 • Ресурс використання: 30 років побутове, 4 роки комерційне.
 • 19,292.10 ₴

  601.00

  Для створення дров’яної печі комерційного використання «Русь 18 ЛНЗП профі» базовою моделлю послужила кам’янка «Русь 18». Використання дров’яної кам’янки профі для експлуатації в інтенсивному режимі громадської лазні або сауни забезпечується застосуванням для виготовлення деталей печі потовщеною високолегованої сталі (4 мм) з вмістом хрому не менше ніж 17%.

  Дров’яна піч-кам’янка “Русь 18 ЛНЗП профі” призначена для парних об’ємом від 10 до 18 м3. Габарити дров’яної печі “Русь 18 ЛНЗП профі” становить 816х338х588 мм. У кам’янку може бути завантажено до 90 кг каменів.

  Оптимальний баланс між температурою і вологістю повітря досягається за рахунок реалізованих у професійній печі-кам’янці “Русь 18 ЛНЗП профі” унікальних конструктивних рішень. Ємна вентильована кам’янка “Русь 18 ЛНЗП профі” забезпечує утворення легкої пари, а велика кількість нагрітих каменів сприяє підтримці стабільної температури. Ефективний теплообмін у професійній кам’янці «Русь 18 ЛНЗП профі» відбувається за рахунок кожуха-конвектора, що забезпечує потужний конвекційний потік, що прискорює прогрівання повітря в парильні. Кожух-конвектор, який закриває більшу частину нагрівальних поверхонь, також виконує захисну функцію, екрануючи жорстке інфрачервоне випромінювання від металевих стінок топки, і забезпечуючи його трансформацію в більш “м’яке” конвекційне тепло.

  Дизайн печі для комерційного використання «Русь 18 ЛНЗП профі» відрізняється оригінальністю і ергономічністю з плавними лініями. Паливний канал закривається сталевими самоохолоджуючими дверцятами. При бажанні металева дверка може бути замінена на дверку зі склом (Робакс).

  Професійна піч-кам’янка «Русь 18 ЛНЗП профі» оснащена зручним зольником для регулювання інтенсивності процесу горіння. Рівномірний і стійке горіння в топці забезпечується колосником з ливарного чавуну.
  Зовнішні поверхні печі-кам’янки «Русь 18 ЛНЗП профі» забарвлені жаростійкої кремнійорганічною емаллю.
  На комерційну піч-кам’янку «Русь 18 ЛНЗП профі» може встановлюватися бак для води з нержавіючої сталі самоварного типу або універсальний регістр-теплообмінник.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал топки: нерж.сталь.
  • Розміри В/Ш/Д, мм: 816/338/588мм
  • Додаткова функція: нагрів води.
  • Ресурс використання: 30 років побутове, 4 роки комерційне.

  Де купити піч для комерційної лазні?

  Купити банну піч Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

  Наші КОНТАКТИ

  Вага 90.0000 kg
  Бренд

  Матеріал

  Об'єм парної, м3

  ,

  Притік зовнішнього повітря

  Діаметр димоходу, [мм]

  Вид палива

  Тип

  дров'яна

  Відгуки

  Ще немає відгуків

  Будьте першим “Комерційна банна піч Теплодар Русь 18 ЛНЗП”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Наші контакти у Львові:

  79019 м. Львів,
  пр. В. Чорновола, 16 Б
  (ЖК "Авалон")

  Наші контакти у Києві:

  02121 м. Київ,
  вул. Вірменська, 29
  (Харківське шосе)
  Не можете знайти
  потрібний товар?
  Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо