Комерційна піч для бані Теплодар Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі, 18-27м³

5/5
35,310.00 ₴

1100.00

Комерційна піч для бані Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі створена на базі моделі печі «Русь-Панорама 27 ЛНЗП» і призначена для професійної експлуатації.

Піч-кам’янка на дровах Русь-Панорама 27 Профі підходить для обігріву великих парних об’ємом 18-27м³. Вона обладнана вбудованим швидкісним пароутворювачем, який дозволяє в автоматизованому режимі наповнювати парилку «легким паром» вже через 15-20 хвилин.
Конструкція печі дозволяє завантажувати до 105 кг каменів, які будуть прогріті максимально рівномірно.

З чого виготовлена банна піч?

Для виготовлення деталей дров’яної кам’янки “Русь-Панорама 27 Профі”, що піддаються найбільшій небезпеці пошкодження від корозійного, термічного або механічного навантаження, застосовується високолегована потовщена сталь. За рахунок вмісту до 17% хрому, матеріал для виготовлення печі забезпечує в 4-5 разів вищий експлуатаційний ресурс при інтенсивних тривалих навантаженнях.

У моделі печі-кам’янки «Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі» є кожух-конвектор, який завдяки особливій конструкції забезпечує ефективний теплообмін між камінням і повітрям, не допускаючи перегріву приміщення. Кожух-конвектор створює рух конвекційних потоків і швидко нагріває повітря в приміщеннях. Екрануючи жорстке інфрачервоне випромінювання, що виходить від нагрітого металу, кожух-конвектор захищає відвідувачів і забезпечує більш “м’яке” тепло.

Продовжуючи модельний ряд «Русь-Панорама» комерційна кам’янка оснащена ефектною панорамною дверкою паливного каналу з жаростійкого скла діагоналлю 19 дюймів. Прозорий екран створює можливість споглядання живого вогню подібнодо каміна, а також дозволяє контролювати процес горіння.

Професійна піч-кам’янка «Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі» оснащена зручним зольником, що бере участі у процесі регулювання інтенсивності процесу горіння. Рівномірний і стійке горіння в топці печі-кам’янки забезпечується особливою конструкцією колосника з ливарного чавуну.
Поверхні печі-кам’янки «Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі» покриті декількома шарами жаростійкої кремнійорганічної емалі, яка не втрачає своїх властивостей навіть при температурі до 600°C.

Професійна піч-кам’янка може доповнюватися об’ємним баком для води, виготовленим з нержавіючої сталі, встановленим за типом “самовара” і оснащеним краном або за допомогою регістра-теплообмінника. Гарантія: 3 роки на побутове використання, 1 рік – на комерційне.

Технічні характеристики:

  • Матеріал топки: нерж.сталь.
  • Розміри В/Ш/Д, мм: 928х380х584
  • Додаткова функція: нагрів води.
  • Ресурс використання: 30 років побутове, 4 роки комерційне.

Де купити професійну піч для лазні?

Купити професійну піч для лазні Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!
Наші контакти

Вага 84.0000 kg
Бренд

Матеріал

Об'єм парної, м3

, , , ,

Гарантія

Притік зовнішнього повітря

Діаметр димоходу, [мм]

Вид палива

Тип

дров'яна

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Комерційна піч для бані Теплодар Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі, 18-27м³”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо