Замовити дзвінок
0 orders

Комерційна піч для лазні Теплодар Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі, 18-27м³

1 056.90€
Виробник:
Наявність:
На складі
Комерційна піч для лазні Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі створена на базі моделі печі «Русь-Панорама 27 ЛНЗП» і призначена для професійної експлуатації. Піч-кам'янка на дровах підходить для обігріву великих парилень об'ємом 18-27м³. Така піч обладнана вбудованим швидкісним пароутворювачем, який дозволяє в автоматизованому режимі наповнювати парилку «легким паром» вже через 15-20 хвилин. Конструкція печі дозволяє завантажувати до 105 кг каменів, які будуть прогріті максимально рівномірно.

З чого виготовлена піч для лазні?

Для виготовлення деталей дров'яної кам'янки "Русь-Панорама 27 Профі", схильних до найбільшої небезпеки пошкодження від корозійної, термічної або механічної навантаження, застосовується високолегований потовщена сталь. За рахунок вмісту до 17% хрому, матеріал для виготовлення печі забезпечує в 4-5 разів вищий експлуатаційний ресурс при інтенсивних тривалих навантаженнях. У моделі печі-кам'янки «Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі» є кожух-конвектор, який завдяки особливій конструкції забезпечує ефективний теплообмін між камінням і повітрям, не допускаючи перегріву приміщення. Кожух-конвектор створює рух конвекційних потоків і швидко нагріває повітря в приміщеннях. Екрануючи жорстке інфрачервоне випромінювання, що виходить від нагрітого металу, кожух-конвектор захищає відвідувачів і забезпечує більш "м'яке" тепло. Продовжуючи модельний ряд «Русь-Панорама» комерційна кам'янка оснащена ефектною панорамної дверцятами паливного каналу з жаростійкого скла діагоналлю 19 дюймів. Прозорий екран створює можливість споглядання живого вогню подібно каміну, а також дозволяє контролювати процес горіння. Професійна піч-кам'янка «Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі» оснащена зручним зольником, які беруть участь в процесі регулювання інтенсивності процесу горіння. Рівномірний і стійке горіння в топці печі-кам'янки забезпечується особливою конструкцією колосника з ливарного чавуну. Поверхні печі-кам'янки «Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі» покриті декількома шарами жаростійкої кремнийорганической емалі, яка не втрачає своїх властивостей навіть при температурі до 600 ° C. Професійна піч-кам'янка може доповнюватися об'ємним баком для води, виготовленим з нержавіючої сталі, встановленим за типом "самовара" і оснащеним краном або за допомогою регістра-теплообмінника.

Технічні характеристики:

  • Матеріал топки: нерж.сталь.
  • Розміри В / Ш / Д, мм .: 928х380х584
  • Додаткова функція: нагрів води.
  • Ресурс використання: 30 років побутове, 4 роки комерційне.

Де купити професійну піч для лазні?

Купити професійну піч для лазні Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотний дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір! Наші контакти

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари