• uk
  • ru
Немає товару в корзині

Обладнання для камінів

Для того, щоб система опалення функціонувала ефективно і справно, потрібно підібрати  якісне і надійне обладнання для каміна, але також слід приділити особливу увагу правильному їх монтажу.

Аксесуари для камінів

Звернувшись в компанію Енергозберігаючі системи, ви зможете не лише підібрати якісне опалювальне устаткування і аксесуари для каміна, але також замовити ряд супутніх послуг :

  • – проектування і монтаж опалювальних систем на базі камінів з водяним і повітряним контуром;
  • – встановлення камінних топок;
  • – доставка устаткування в усі міста України.

Монтаж системи опалення – відповідальне завдання, яке повинне виконуватися кваліфікованими майстрами, адже від якості виконаних робіт залежить не лише ефективність її роботи, але і безпека використання. Команда досвідчених фахівців компанії займається монтажем систем опалення в приватних будинках, заміських котеджах і дачах. Великий досвід роботи і наявність необхідного устаткування, дає можливість виконувати поставлені завдання якісно і точно в строк.

Комплекс послуги камін “під ключ” від компанії Енергозберігаючі системи складається з:

Підбору опалювального устаткування необхідної потужності, дизайну і принципу роботи виходячи з параметрів опалюваних приміщень і побажань клієнта;

Доставка устаткування кур’єрськими службами в усі міста України;

Монтаж і введення в експлуатацію системи

Надання гарантії на обладнання для каміна.

Як обрати аксесуари для каміну?

Звичайно, обираючи аксесуари для каміну, перш за все, прислуховуйтесь до власних вподобань, проте не забувайте і про якість. В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете надійну продукцію від європейських виробників, яка прослужить вам довгі роки. Серед великого різноманіття дрібничок для каміну не важко розгубитися, консультанти сайту Енергозберігаючі системи завжди готові допомогти вам з вибором, та запропонувати аксесуари, які відповідають вашим потребам та фінансовим вимогам.

Замовити аксесуари ви можете на нашому сайті, звернувшись за он-лайн запитом або за номерами телефонів. Всі замовлення ми відправляємо кур’єрськими службами по всім містам України.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!