Кутові каміни

Фільтр товарів:
Потужність, кВт:
Відкривання дверки:
Конструкція каміна:

Showing 1–9 of 44 results

Кутові каміни

Дров’яні каміни чудово виглядають по центру приміщення або в місці, де найзручніше спостерігати за «живим» полум’я. Проте, якщо площа чи планування кімнати не дає можливості встановити пристінний камін або посередині кімнати, то можна встановити каміни кутові. Такі моделі займають мінімум простору, встановлюються в будь-якому кутку приміщення, але анітрохи не поступаються стандартним моделям в естетичності і енергоефективності.

Особливості та переваги кутових камінів

Кутовий камін вважається найбільш вигідним рішенням для невеликих приміщень. Це пояснюється компактною конструкцією таких моделей з двома прилеглими до стін сторонами, завдяки яким їх можна встановити навіть в маленькій спальні або дитячій. Переваги таких камінів на цьому не закінчуються.
Вирішивши купити кутовий камін, ви отримаєте цілий ряд переваг:

 1. Завдяки тому, що камін дотикається відразу до двох стін приміщення, ефективність нагріву підвищується, а передача тепла здійснюється в суміжні приміщення.
 2. Незважаючи на кутову конструкцію, можливості дизайну кутових моделей практично не обмежені. У нашому асортименті ви зможете підібрати камін кутовий як з великою топкою і об’ємним склом, так і більш скромну модель із закритою чавунною чи сталевою топкою, яка досить ефективна для обігріву приміщення.
 3. При наявності вільного простору, можна встановити в кутку будь-якої за площею кімнати.
 4. При кутовому монтажі димохід максимально непомітний.
 5. Можливість вмонтувати в стіну з незначними конструктивними змінами дозволяє приступати до монтажу кутових камінів навіть при наявності внутрішньої обробки підлоги і стін.

6 основних особливостей конструкції кутових камінів:

У нашому каталозі представлено широкий асортимент кутових камінів від провідних європейських брендів, включаючи Tarnavva Monolity, Lechma (Ekominek), Hajduk. Різноманітність дизайнерських моделей дозволить підібрати оптимальний опалювальний пристрій під будь-який інтер’єр і розмір приміщення.
Вирішивши купити у нас кутовий камін, ви отримаєте цілий ряд переваг:

 1. Найбільш передові і сучасні моделі кутової конструкції каміна від кращих європейських брендів, якість яких підтверджена багаторічною гарантією та перевірена роками.
 2. Висока енергоефективність – кутові дров’яні каміни не поступаються за опалювальним властивостями електричному і газовому опаленню, при цьому відрізняються високою економічністю.
 3. Зручність обслуговування. Представлені в каталозі моделі відрізняються ефективною системою самоочищення скла і максимального згоряння палива, завдяки яким накопичується мінімальна кількість негорючих відходів.
 4. Повна пожежобезпечність. Всі моделі на 100% герметичні і безпечні. Наші каміни можуть встановлюватися навіть всередині багатоквартирних будинків.
 5. 100% якість. Кутові каміни, придбані у нас, комплектуються всім необхідним для початку монтажу і експлуатації з гарантією від виробника до 10!
 6. Підвищений ККД. У каталозі ви не знайдете застарілі або малоефективні моделі. Такі каміни дозволять отримати максимум тепла від палива, а також будуть підтримувати тепло після загасання полум’я ще кілька годин.

Всі технічні та конструктивні характеристики, які має кутовий камін, докладно описані на сайті, завдяки чому вам не складе труднощів вибрати оптимальну модель. Щоб дізнатися більше технічних деталей, поставити запитання експерту або швидко оформити замовлення, зв’яжіться з нашими операторами будь-яким зручним способом.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо