Настінні електрокам’янки Helo Cup

5/5

Електрокам’янка Helo Cup (Кап) настінного розміщення сконструйована для обігріву невеликих приватних парних. Електричні печі для лазні Helo Cup представлені модифікаціями потужністю 4.5 кВт, 6 кВт, 8 кВт, 9 кВт і встановлюються в парні об’ємом від 3 до 13 м3.

9,612.85 ₴

299.00

Електрокам’янка Helo Cup настінного розміщення сконструйована для обігріву невеликих приватних парних. Електричні печі для лазні Helo Cup представлені модифікаціями потужністю 4.5 кВт, 6 кВт, 8 кВт, 9 кВт і встановлюються в парні об’ємом від 3 до 13 м3. Кожух конвектор електрокам’янки виконаний в трьох колірних варіантах: хром, срібло і шампань, що дозволяє підібрати зовнішній вигляд печі під будь-який інтер’єр парної. Ємність відсіку в цій компактній електричній печі для лазні дозволяє завантажити до 23 кг каменів. Установка електрокам’янки здійснюється безпосередньо на облицювальну вагонку усередині парної. Підключення здійснюється як на однофазне, так і трифазнe напругу в залежності від потужності електричної печі для лазні.
Модель настінної електрокам’янки Helo Cup підрозділяється на 3 підкласb залежно від варіанту управління:
Helo Cup ST – електрокам’янка з вбудованими модулями управління часом роботи і включенням, а так само температурою. Реле часу дозволяє електричної печі для лазні безперервно працювати до 4 годин. Для того щоб завчасно підготувати парну до прийняття процедур, передбачено таймер на включення печі, що дозволяє відстрочити час включення на період до 8 годин. Перемикачі електричної печі для лазні розташовані безпосередньо на корпусі і дозволяють досвідченим шляхом встановлювати бажаний клімат не покидаючи парну. Можливо переміщення модулів управління електрокам’янкою в додаткові слоти, розташовані на бічних частинах корпусу.

Електрокам’янка Helo Cup D управляється виносним пультом OT 2 PLE. Цей пульт більш функціональний, ніж вбудований: час безперервної роботи печі збільшено до 6 годин, а попереднє встановлення часу до початку роботи – до 24 годин. У пульт управління електрокам’янкою інтегрований дисплей, який дозволяє відображати точну температуру всередині парного приміщення і час роботи. Також додана функція управління освітленням усередині парної і вимикач мережі.

Електричні печі для лазні Helo Cup DE управляється більш функціональними і малогабаритними цифровими пультами EASY, MIDI. DIGI I, DIGI II які монтуються зовні парної. Вони відмінно підходять для будь-якого інтер’єру і дають можливість встановлювати розширені налаштування управління сауною. При комплектації з пультом MIDI, з’являється можливість управління електрокам’янкою безпосередньо з парної.

Де купити електрокам’янку?

Купити електрокам’янку Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!
Наші КОНТАКТИ

Вага 0.0000 kg
Бренд

Об'єм парної, м3

Потужність [кВт]

Тип

електрична

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Настінні електрокам’янки Helo Cup”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо