Замовити дзвінок
0 orders

Піч Теплодар Матриця-100, 4 кВт

Ціна 8740грн
Розмір 595/338 / 603мм
274.34€
Виробник:
Наявність:
На складі
Піч-буржуйка на дровах «Матриця-100» призначена для опалення приміщень об'ємом до 100 м. Куб. Завдяки сучасному, що виділяє її серед інших опалювальних печей дизайну, піч може послужити прикрасою інтер'єру заміського будинку або дачі. Конструкція печі забезпечує можливість її експлуатації в двох режимах - інтенсивного і тривалого горіння. Два режими дають змогу як швидкий прогрів приміщення, так і тривале підтримання температури. Ефективність роботи печі досягається великою площею поверхонь контакту димових газів з металевими поверхнями топки при обороті димових газів в газоходних каналі. Газоходних канал у верхній частині топки забезпечує оборот топкових газів, в ньому відбувається допалювання димових газів завдяки подачі вторинного повітря. У верхній задній частині топки є «втоплені» отвір для приєднання димоходу, що дозволяє направляти димохід як вертикально, так і під будь-яким кутом без істотного збільшення габаритів печі. Бічні конвектори направляють потоки і забезпечують хорошу динаміку прогріву приміщення. Всі зовнішні поверхні печі пофарбовані двома шарами жаростійкої кремній органічної емалі, що зберігає властивості при температурі до 600 ° С.

Піч-буржуйка на дровах «Матриця-100»

Особливостями цієї печі є невеликі габаритні розміри при високій динаміці прогріву приміщень, а також підтримання температури до 8 годин на одній закладці дров. Використовувані при виготовленні матеріали забезпечують надійну роботу печі протягом всього терміну експлуатації. Топка виготовлена з якісної конструкційної сталі товщиною 3 мм, а найбільш термічно навантажена задня стінка захищена знімним екраном з нержавіючої сталі. Скління дверки дозволяє спостерігати за грою полум'я при роботі печі. Верхня поверхня топки може бути використана для приготування і розігрівання їжі.

Де купити піч для опалення?

Купити піч опалювальну Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотний дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір! м Київ +38 (099) 19 111 47 +38 (068) 301 38 39 м Львів +38 (067) 60 98 574 +38 (050) 163 07 38

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари