Паливні брикети для котла чи каміна RUF – один з найпоширеніших стандартів паливних брикетів. Брикети стандарту RUF (євродрова) виготовляються з тирси на гідравлічних пресах під дією високого тиску. Використовуються як паливо для твердопаливних камінів, печей та котлів.

Брикети упаковані в пачки в пачки масою 9.7-10,3 кг

Чому варто купити паливні брикети з деревної тирси RUF

Володіючи всіма перевагами звичайних дров, паливні брикети з деревної тирси RUF мають ряд суттєвих переваг:

 1. виділяють тепла істотно більше, порівняно з таким же ж об’ємом дров; закладаються в топку в 3-3 рази рідше;
 2. теплотворність брикетів з тирси стандарту RUF становить 4500-4700 ккал/кг,порівняно з 1800-3100 ккал/кг, які виділяють сухі колоті березові дрова;
 3. мають високу тепловіддачу при тривалому рівномірному горінні із збереженням форми брикету;
 4. на виготовлення 1 тонни паливних брикетів RUF потрібно ~5 м³ відмінно просушених колотих дров;
 5. при горінні майже не утворюють золи;
 6. вологостійкі, не схильні до гниття;
 7. пакування герметичне зручне для транспортування та зберігання;
 8. екологічно чисті, не містять хімічних домішок, барвників та зв’язуючих речовин;
 9. виділяють при горінні в десять разів менше оксиду вуглецю, ніж природній газ, і в п’ятдесят разів менше, ніж вугілля;
 10. зручні у використанні;
 11. економлять місце при зберіганні, 1 палет брикетів при складуванні займає ~ 1 м² площі ~ 1,05 м³ об’єму;
 12. простий розрахунок потреби використання брикетів;
 13. при горінні не іскрять та не “стріляють”

Ці якості роблять євродрова оптимальними не тільки у порівнянні з різними видами твердого палива, але з іншими типами паливних брикетів.

КЛЮЧОВІ ВЛАСТИВОСТІ ПАЛИВНИХ БРИКЕТІВ

 • Теплотворність євродров значно вища теплотворності  звичайних дров, як і практично всіх видів вугілля. Досягаються такі показники за рахунок високого стиснення паливних брикетів. Суттєву можна відчути не тільки при використанні у звичайній печі – різницю ви відчуєте миттєво. При використанні звичайних дров швидше відбувається знос печі: сталевих труб, цегляних димарів, а також в них утворюється нагар.
 • Утворення золи: при опаленні котлапаливними брикетами, у порівнянні з вугіллям, практично не утворюється золи. Справа в тому, що при використанні вугілля, золи утворюється набагато більша кількість, тобто котел потрібно постійно чистити, а це не дуже м’яко кажучи, приємна процедура.
 • Виділення CO2  зараз для багатьох стає важливою проблема збереження навколишнього середовища, в доповіді IPCC 1996 однією з основних причин потепління клімату були названі викиди CO2 при  горінні у деревних брикетів RUF в 8-10 разів менше, ніж у природного газу; в 30 разів менше, ніж у коксу і в 48 разів менше, ніж  у вугілля.
  Зберігання: з наведених показників видно, що паливні брикети в герметичній упаковці займають набагато менше місця, ніж дрова, а про вугілля і так всім зрозуміло – навряд чи хто готовий зберігати у у себе на ділянці купу вігілля. Зберігати брикети рекомендуємо в сухому приміщенні!
  Лише 2 тонни = 2м³ = 2 палети брикетів достатньо для опалення невеликого будинку на всю зиму. Як використовувати звільнене місце після заміни дров на брикети,  думаємо ви визначите самостійно.
 • Вологість: показник вмісту води у фізичних тілах або середовищах. Вміст води в брикетах приблизно такий, як у кам’яному вугіллі. У дровах цей показник значно вищий. На практиці це означає, що замість того, щоб отримувати теплову енергію, велика частина енергії витрачається на випарювання води, відповідно коефіцієнт корисної дії дров суттєво зменшується.
 • Транспортування: витрати на опалювальний сезон зменшується мінімум в три рази на доставку, в порівнянні з дровами! Сировина, перероблена в брикет, займає мінімум місця, і це дає можливість всім, хто планує купувати паливні брикети, значно знизити витрати на транспортування.
  Адже транспортна складова збільшує собівартість продукції. Чим дешевше доставка в розрахунку на одиницю виміру (в нашому випадку це тонна), тим дешевше продукція в місці призначення. У стандартну вантажівку входить максимум 7 тонн дров, брикети ж за рахунок своєї щільності і точних, однакових геометричних пропорцій вантажаться з розрахунку 21-22 тонни в автомобільний причіп об’ємом 82 м³, що істотно знижує транспортні витрати.

Де купити паливні брикети для котла?

Купити брикет паливний Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Вага 1000.0000 kg
Теплотворність

Зольність

Вологість

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Паливні брикети RUF деревні, 10 кг”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо