Паливні деревні брикети

Чому варто купити паливні брикети з деревної тирси RUF

Володіючи всіма перевагами звичайних дров, паливні брикети з деревної тирси RUF мають ряд суттєвих переваг:

 1. виділяють тепла істотно більше, порівняно з таким же ж об’ємом дров; закладаються в топку в 3-3 рази рідше;
 2. теплотворність брикетів з тирси стандарту RUF становить 4500-4700 ккал/кг,порівняно з 1800-3100 ккал/кг, які виділяють сухі колоті березові дрова;
 3. мають високу тепловіддачу при тривалому рівномірному горінні із збереженням форми брикету;
 4. на виготовлення 1 тонни паливних брикетів RUF потрібно ~5 м³ відмінно просушених колотих дров;
 5. при горінні майже не утворюють золи;
 6. вологостійкі, не схильні до гниття;
 7. пакування герметичне зручне для транспортування та зберігання;
 8. екологічно чисті, не містять хімічних домішок, барвників та зв’язуючих речовин;
 9. виділяють при горінні в десять разів менше оксиду вуглецю, ніж природній газ, і в п’ятдесят разів менше, ніж вугілля;
 10. зручні у використанні;
 11. економлять місце при зберіганні, 1 палет брикетів при складуванні займає ~ 1 м² площі ~ 1,05 м³ об’єму;
 12. простий розрахунок потреби використання брикетів;
 13. при горінні не іскрять та не “стріляють”

Ці якості роблять євродрова оптимальними не тільки у порівнянні з різними видами твердого палива, але з іншими типами паливних брикетів.

КЛЮЧОВІ ВЛАСТИВОСТІ ПАЛИВНИХ БРИКЕТІВ

 • Теплотворність євродров значно вища теплотворності  звичайних дров, як і практично всіх видів вугілля. Досягаються такі показники за рахунок високого стиснення паливних брикетів. Суттєву можна відчути не тільки при використанні у звичайній печі – різницю ви відчуєте миттєво. При використанні звичайних дров швидше відбувається знос печі: сталевих труб, цегляних димарів, а також в них утворюється нагар.
 • Утворення золи: при опаленні котлапаливними брикетами, у порівнянні з вугіллям, практично не утворюється золи. Справа в тому, що при використанні вугілля, золи утворюється набагато більша кількість, тобто котел потрібно постійно чистити, а це не дуже м’яко кажучи, приємна процедура.
 • Виділення CO2  зараз для багатьох стає важливою проблема збереження навколишнього середовища, в доповіді IPCC 1996 однією з основних причин потепління клімату були названі викиди CO2 при  горінні у деревних брикетів RUF в 8-10 разів менше, ніж у природного газу; в 30 разів менше, ніж у коксу і в 48 разів менше, ніж  у вугілля.
  Зберігання: з наведених показників видно, що паливні брикети в герметичній упаковці займають набагато менше місця, ніж дрова, а про вугілля і так всім зрозуміло – навряд чи хто готовий зберігати у у себе на ділянці купу вігілля. Зберігати брикети рекомендуємо в сухому приміщенні!
  Лише 2 тонни = 2м³ = 2 палети брикетів достатньо для опалення невеликого будинку на всю зиму. Як використовувати звільнене місце після заміни дров на брикети,  думаємо ви визначите самостійно.
 • Вологість: показник вмісту води у фізичних тілах або середовищах. Вміст води в брикетах приблизно такий, як у кам’яному вугіллі. У дровах цей показник значно вищий. На практиці це означає, що замість того, щоб отримувати теплову енергію, велика частина енергії витрачається на випарювання води, відповідно коефіцієнт корисної дії дров суттєво зменшується.
 • Транспортування: витрати на опалювальний сезон зменшується мінімум в три рази на доставку, в порівнянні з дровами! Сировина, перероблена в брикет, займає мінімум місця, і це дає можливість всім, хто планує купувати паливні брикети, значно знизити витрати на транспортування.
  Адже транспортна складова збільшує собівартість продукції. Чим дешевше доставка в розрахунку на одиницю виміру (в нашому випадку це тонна), тим дешевше продукція в місці призначення. У стандартну вантажівку входить максимум 7 тонн дров, брикети ж за рахунок своєї щільності і точних, однакових геометричних пропорцій вантажаться з розрахунку 21-22 тонни в автомобільний причіп об’ємом 82 м³, що істотно знижує транспортні витрати.

Залиште свій № телефону і ми допоможемо Вам підібрати камін:

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!