• uk
  • ru

Теплодар Русь-Панорама 12 ЛНЗП Дров’яні банні печі

5/5
Код товару 1518 Категорія
12,831.00 ₴

470.00

Хочете ми вам передзвонимо?

Напишіть свій № телефону

Дров’яні банні печі Русь 12ЛНЗ відрізняється від інших моделей кожухом конвектором, виготовленим з нержавіючої дзеркальної сталі. Малогабаритна кам’янка для лазні або сауни має компактні розміри 816х338х488 мм і невелику вагу 43 кг (без каменів). У спеціальний відсік може бути завантажений до 50 кг каменів для бані, які при цьому вони здійснюють мінімальний тиск на димохідний колектор. Модель печі Русь 12ЛНЗ призначена для парних середнього об’єму 6-12 куб. м.

Ефективна конструкція банної печі:

Для виготовлення топки печі Русь 12ЛНЗ використовують жаростійку хромовану сталь, що має збільшений експлуатаційний ресурс. Корпус кам’янки Русь 12ЛНЗ має заокруглені кути, що у поєднанні з дзеркальним кожухом створює досить елегантний дизайн.
Реалізований в конструкції печі Русь 12ЛНЗ конвекційний принцип нагріву забезпечує ефективне і швидке прогрівання не лише повітря в парній, але і усього об’єму банних каменів.
Виносна топка дозволяє зручно розтоплювати піч Русь 12ЛНЗ з суміжного приміщення. Топка печі-кам’янки Русь 12ЛНЗ має самоохолоджуючі дверки.

Технічні характеристики:

  • Матеріал топки: нерж.сталь.
  • Розміри В/Ш/Д, мм: 816х338х488
  • Додаткова функція: нагрів води.
  • Ресурс використання: 10 років.

Ознайомитися з повним асортиментом товару – печі для бані та сауни

Де купити піч для бані?

Купити банну піч Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Якщо у Вас є можливість відвідати місто Львів або Київ, будемо раді бачити Вас за адресою: м Київ, вул. Вірменська, 29 м Львів, вул. Замарстинівська, 45, офіс 1

Вага 43.0000 kg
Бренд

Матеріал

Конфігурація

Форма скла

Назва товару

Об'єм парної, м3

,

Гарантія

Діаметр димоходу, [мм]

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Теплодар Русь-Панорама 12 ЛНЗП Дров’яні банні печі”

Your email address will not be published. Required fields are marked *