• uk
  • ru

Сахара 24 ЛНЗП профи с ГЛП Професійні печі для бані і сауни

5/5
Код товару 1530 Категорія
524,860.00 ₴

18745.00

Хочете ми вам передзвонимо?

Напишіть свій № телефону

Професійна піч Сахара 24 ЛНЗП профі володіє збільшеним експлуатаційним ресурсом і спеціально розрахована на використання в професійних цілях.
Оптимальним розміром приміщення парної для установки кам’янки Сахара 24 ЛНЗП профі є від 14 до 24 куб. метрів об’єму. Піч-кам’янка Сахара 24 ЛНЗП профі дозволяє створювати комфортні мікрокліматичні умови в парній за рахунок вбудованого парогенератора і резервуара для великого обсягу каменів (до 90 кг). Купольне дно двосекційної кам’янки дозволяє якісно і швидко нагрівати весь обсяг банних каменів завантажених у піч.
Враховуючи внесений паливний канал, що дозволяє завантажувати дрова з сусіднього приміщення, розміри печі Сахара 24 ЛНЗП профі складають 79,5 х40х92 см. Топка закривається дверцятами зі сталі, але за бажанням покупця може замінюватися скляні.
Багатосекційний швидкісний парогенератор з нержавіючої сталі вже через 15-20 хвилин наповнить приміщення парою, забезпечуючи любителів класичної російської лазні комфортними умовами для відпочинку.
Основний упор розробників зроблений на міцність і жаростійкість топки при інтенсивному професійному використанні. Посилена жаростійкість печі Сахара 24 ЛНЗП профі досягнута за рахунок додавання до складу нержавіючої сталі для виготовлення топки не менше 17% хрому. Товщина сталевих листів для виготовлення топки становить 4 мм.
У конструкції кам’янки передбачено реалізацію конвективного принципу нагріву повітря, що дозволяє забезпечувати хороші показники динаміки нагрівання. У моделі печі для комерційного використання Сахара 24 ЛНЗП профі зовнішній кожух-конвектор виготовляється з дзеркально відполірованої нержавіючої сталі.

Технічні характеристики:

  • Матеріал топки : нерж.сталь.
  • Діаметр димаря : 115 мм
  • Розміри В/Ш/Д, мм : 795/400/692
  • Паливо: дрова.
  • Додаткова функція: нагрів води.
  • Ресурс використання : 30 років побутове використання, 4 роки комерційне.

Ознайомитися з повним асортиментом товару – печі для бані та сауни

Де купити професійну піч для бані?

Купити піч для бані Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Якщо у Вас є можливість відвідати місто Львів або Київ, будемо раді бачити Вас за адресою: м Київ, вул. Вірменська, 29 м Львів, вул. Замарстинівська, 45, офіс 1

Вага 93.0000 kg
Бренд

Матеріал

Конфігурація

Форма скла

Назва товару

Об'єм парної, м3

, , ,

Гарантія

Притік зовнішнього повітря

Діаметр димоходу, [мм]

Вид палива

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Сахара 24 ЛНЗП профи с ГЛП Професійні печі для бані і сауни”

Your email address will not be published. Required fields are marked *